• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Trabzon 15 °C
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 5 °C
  • Camia şimdiden üç parça!
  • Trabzonspor yönetimi kongreye mi gidiyor?
  • Trabzonspor 15'ini birden sattı!
  • Camia şimdiden üç parça!
  • Trabzonspor yönetimi kongreye mi gidiyor?
  • Trabzonspor 15'ini birden sattı!

1461 Trabzon’un Ziraat Türkiye Kupası'ndaki rakibi belli oldu

1461 Trabzon’un Ziraat Türkiye Kupası'ndaki rakibi belli oldu
2015-2016 Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Beykoz Riva'daki idari merkezinde çekildi.

 Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları TFF'nin Beykoz-Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda çekildi. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini eleyen toplam 49 takım 3. tura yükselecek. Kura çekiminde 8 Süper Lig, 18 PTT 1. Lig, 36 Spor Toto 2. Lig ve 1. eleme turunu geçen 36 takım katıldı.

Yapılan kura çekimi sonucunda oluşan eşleşmeler ise şöyle:

Amed Sportif Faaliyetler - Karaman Belediyespor

1461 Trabzon - Tarsus İdmanyurdu

Etimesgut Belediyespor - Hatayspor

Antalyaspor - Çorum Belediyespor

Orhangazispor - Yeni Malatyaspor

İnegölspor - Gümüşhanespor

Kilis Belediyespor - Ümraniyespor

Çaykur Rizespor - Adliyespor

Sultanbeyli Belediyespor - Şanlıurfaspor

Medıcana Sivasspor - Diyarbekir Spor

Sivas Belediye Spor - Alanyaspor

Eskişehirspor - Körfez İskenderun Spor

Büyükçekmece Tepecik Spor - Samsunspor

Giresunspor - Eyüpspor

Dardanelspor - Tokatspor

Kırklarelispor -Bugsaş Spor

Düzcespor - Kocaeli Birlik Spor

Denizlispor - Fethiyespor

Cizre Spor - Nazilli Belediyespor

Kartalspor - Birlik Nakliyat Düzyurtspor

Zonguldak Kömürspor - Kayserispor

Bandırmaspor - Keçiörengücü

Kahramanmaraşspor - Pazarspor

Elazığspor - Bursa Nilüferspor

Ankara Demirspor - Sarıyer

Bucaspor - Sancaktepe Belediye Spor

K.Maraş B.Ş.Bld.Spor - Adanaspor

Boluspor - Çatalca Spor

Tekirdağspor - Orduspor

Göztepe - B.Ş.Bld.Erzurumspor ve Dersimspor galibi

Kastamonuspor 1966 - Konya Anadolu Selçukspor

Hacettepe - Çine Madranspor

İstanbulspor - Manisaspor

Mke Ankaragücü - Payasspor

Yeni Amasya Spor - Fatih Karagümrük

Kardemir Karabükspor - Arsinspor

Utaş Uşak Spor - Bayrampaşa

Akhisar Belediyespor - Yomraspor

Manavgatspor - Adana Demirspor

G.Antep B.Ş.Bld. Spor - Tuzlaspor

Kurtalan Spor - Karşıyaka

Manisa Büyükşehir Belediyespor - Balıkesirspor

Pendikspor - 24erzincanspor

Gölcükspor - Kayseri Erciyesspor

Osmanlıspor Fk - Kızılcabölükspor

Iğdır Aras Spor - Van B.Ş.Bld.Spor ve Altınordu galibi

Aydınspor 1923 - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Menemen Belediyespor

Kasımpaşa - Tire 1922 Spor

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.