• BIST 108.489
 • Altın 151,185
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242
 • Trabzon 15 °C
 • İstanbul 17 °C
 • Ankara 5 °C
 • Trabzonsporlu futbolcu için İspanyol kulübüyle görüşüyorlar
 • Trabzonspor’da ilginç tesadüf!
 • Onazi'den Yanal'a gönderme...
 • Trabzonsporlu futbolcu için İspanyol kulübüyle görüşüyorlar
 • Trabzonspor’da ilginç tesadüf!
 • Onazi'den Yanal'a gönderme...

Aziz Yıldırım,mehmet ali Aydınları Bombaladı!

Aziz Yıldırım,mehmet ali Aydınları Bombaladı!
Sözümüz Sanadır Aydınlar...

AZİZ YILDIRIM, MEHMET ALİ AYDINLAR'I BOMBALADI


- FENERBAHÇE KULÜBÜ BAŞKANI AZİZ YILDIRIM:


- "FENERBAHÇE'NİN HAKLARINI, EMEKLERİNİ, İŞBİRLİKÇİLERİYLE ÇALARAK KAÇANLAR, BİR DE BUNLARI FENERBAHÇE İÇİN YAPTIKLARINI SÖYLEMEKTE VE FENERBAHÇE BAŞKAN ADAYI OLDUKLARINI AÇIKLAMAKTADIRLAR"


- "ŞUNU BİLMELİSİN Kİ, HOLDİNG SAHİBİ OLABİLİRSİN, TFF BAŞKANI OLABİLİRSİN HATTA BİR GÜN ÇOK DAHA BÜYÜK MEVKİLERDE BİLE OLABİLİRSİN. AMA ASLA FENERBAHÇE BAŞKANI OLAMAYACAKSIN!"


- "SEN Kİ, GALATASARAYLI İŞBİRLİKÇİLERİNLE YÖNETEMEDİĞİN TFF'DE, FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLAR

LİGİ HAKKINI TÜRLÜ OYUNLARLA GASP ETMEDİN Mİ?"


- "SIRF ZOR GÜNLERİNİ ATLATABİLMEN İÇİN SANA YÖNETİM YETKİSİ DEVREDİLEN VOLEYBOL ŞUBESİNİ İLK 6 AYINDA KAOSA SÜRÜKLEYİP, DÜZELTMEM İÇİN BANA GELMEDİN Mİ?"


- "SEZON BAŞINDA VERDİĞİN PARALARI GERİ ALMAK İÇİN GÜN AŞIRI FENERBAHÇE KULÜBÜ'NÜ ARAYIP TACİZ ETMEDİN Mİ?"


- "BU DAVADA YARGILANAN FUTBOLCULARIN LİSANSLARINI ASKIYA ALDIRIP 'AZİZ YILDIRIM VE FENERBAHÇE ALEYHİNDE TANIKLIK YAPMAK' KAYDIYLA LİSANSLARINI SERBEST BIRAKACAĞINI TEKLİF VE VAAT ETMEDİN Mİ?"


- "AVUKATINLA METRİS CEZAEVİ'NE HABER YOLLAYIP 'BAŞKANIM MERAK ETMEYİN, FENERBAHÇE KÜME DÜŞÜRÜLMEYECEK' DEDİKTEN SONRA AVUKATIN ARACILIĞI İLE BENDEN GEREKEN CEVABI ALMADIN MI?"


- "FENERBAHÇE'NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ANLAYAMAYAN, TELEVİZYONLARDA FENERBAHÇE BAŞKANLIĞINI PARAYLA SATIN ALMAYA KALKANLARIN ÖYKÜLERİ, ŞANLI FENERBAHÇE TARİHİNDE YER ALAMAZ"Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a asla Fenerbahçe'nin başkanı olamayacağını söyledi. Yıldırım, "Fenerbahçe'nin haklarını, emeklerini, işbirlikçileriyle çalarak kaçanlar, bir de bunları Fenerbahçe için yaptıklarını söylemekte ve Fenerbahçe başkan adayı olduklarını açıklamaktadırlar" dedi.


 Başkan Aziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla kulübün internet sitesinden "Sözümüz Sanadır" başlığıyla yaptığı açıklamada, TFF başkanlığından istifa ettikten sonra Fenerbahçe başkanlığına aday olabileceğini söyleyen Mehmet Ali Aydınlar'a sert bir dille tepki gösterdi.

Uzun süredir cezaevinde olduğunu hatırlatan Aziz Yıldırım, "Burada bulunduğum sürece en büyük korkum insanların yüzlerini görememekti. Ancak yanılmışım. İnsanların asıl yüzlerini görebilmek için en doğru zaman en doğru yermiş burası. 3 Temmuz'dan bu yana yürütülen kampanyanın organizatörleri ve fırsatçıları, bir bir gerçek yüzlerini sergilemektedirler. Zira hırslarına bu kadar dayanabildiler. Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe'nin bağını koparıp, Fenerbahçe'yi ele geçirme operasyonunu kimlerin yürüttüğü artık

açıkça ortadadır. Görüyorum ki, Fenerbahçe'nin haklarını, emeklerini, işbirlikçileriyle çalarak kaçanlar, bir de bunları Fenerbahçe için yaptıklarını söylemekte ve Fenerbahçe başkan adayı olduklarını açıklamaktadırlar" dedi.


 "SÖZÜMÜZ SANADIR AYDINLAR"


Mehmet Ali Aydınlar'a hitaben açıklamasını sürdüren Yıldırım, "Şunu bilmelisin ki, Holding sahibi olabilirsin, TFF Başkanı olabilirsin hatta bir gün çok daha büyük mevkilerde bile olabilirsin. Ama asla Fenerbahçe Başkanı olamayacaksın! Sen ve senin arkandaki zihniyetin buna gücü yetmeyecek. Bizlerin mücadelesi, çektikleri, hep bu yüzdendir, Fenerbahçe'yi senin gibilere teslim etmemek içindir.

O bahsettiğin sessiz çoğunluk var ya, sen daha onları tanıyamamışsın. Sen ki, Galatasaraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF'de, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi hakkını türlü oyunlarla gasp etmedin mi? Türkiye'de UEFA hakkında, UEFA'da Fenerbahçe hakkında gerçek dışı beyanlarda bulunmadın mı? Her yanlış kararın sorumluluğunu başkalarına yükleyerek yönetemediğin bu süreçte aciz içine düşmedin mi?

En acılı günlerinde, senin yanında olan dostlarına yaptığın gibi görevinden ayrılırken mesai arkadaşlarına ihanet edip gitmedin mi? Sırf zor günlerini atlatabilmen için sana yönetim yetkisi devredilen voleybol şubesini ilk 6 ayında kaosa sürükleyip, düzeltmem için bana gelmedin mi? Sezon başında verdiğin paraları geri almak için gün aşırı Fenerbahçe Kulübü'nü arayıp taciz etmedin mi? Fenerbahçe'nin büyüklüğünü unutarak, voleybolda kazanılan başarıları kendine mal ederek, kendini Fenerbahçe'nin üzerinde görmedin mi? Fenerbahçe'mizin büyüklüğünü kavrayamadığın için sana İslam Çupi'nin Fenerbahçe'nin büyüklüğünü anlatan sözlerini hatırlatırım. Fenerbahçe Genel Kurulu'nun seçtiği Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nu hiçe sayarak, TFF başkanı sıfatıyla, Teknik Direktörümüze, puan silme kararını dikte ettirmeye çalışıp gereken cevabı almadın mı? Bırak Aziz Yıldırım'ı, Fenerbahçe Başkanının yargılandığı bu davada, Aziz Yıldırım düşmanlarını bile gölgede bırakacak şekilde, duruşma öncesi, üstelik yine Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe düşmanlarının programlarında, bizi suçlu ilan etmeye kalkmadın mı?

 

Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe'nin ve yönetimin bağını koparıp, Fenerbahçe'yi ele geçirmek 'Fenerbahçe'yi kurtaran adam' olmak için önce Fenerbahçe'yi içinden kurtarılması gereken duruma sokmayı planlamadın mı? Bu davada yargılanan futbolcuların lisanslarını askıya aldırıp 'Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe aleyhinde tanıklık yapmak' kaydıyla lisanslarını serbest bırakacağını teklif ve vaat etmedin mi? Avukatınla Metris Cezaevi'ne haber yollayıp 'Başkanım merak etmeyin, Fenerbahçe küme düşürülmeyecek' dedikten sonra avukatın aracılığı ile benden gereken cevabı almadın mı?

 

3 Temmuz'dan beri yaşananlara, yaşatılanlara ve sana rağmen bu hassas dönemde bayrağı dik tutan yönetimimizi tutarsızca eleştireceğine kendi yönetim tarzına bir bak! TFF Başkanlığın süresince futbol ailesini yakından ilgilendiren pek çok kararı yönetim kuruluna danışmadan almadın mı? Play-off kararını bile yönetimdeki arkadaşların TV'lerden öğrenmedi mi?" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım, açıklamasını şu sözlerle tamamladı:

 "Fenerbahçe'nin büyüklüğünü anlayamayan, televizyonlarda Fenerbahçe Başkanlığını parayla satın almaya kalkanların öyküleri, şanlı Fenerbahçe tarihinde yer alamaz."

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.