banner238
banner264

Lenovo'dan Chrome OS tablet gibi kullanma imkanı

Yo­ga se­ri­si ile ilk kat­la­na­bi­lir ek­ran­lı Win­dows 8 di­züs­tü mo­del­le­ri­ni su­nan Le­no­vo, ay­nı sis­te­mi bu kez Chro­me OS üze­rin­de de­ne­di.

banner295
Lenovo'dan Chrome OS tablet gibi kullanma imkanı

Fir­ma­nın lan­se et­ti­ği Think­pad Yo­ga 11e, dün­ya­nın ilk kat­la­na­bi­lir Chro­me­bo­ok’­u ol­du. 11,6 inç­lik ek­ran Ci­haz, 11.6 inç­lik 1366x768 pik­sel çö­zü­nür­lük­te do­kun­ma­tik bir ek­ra­na sa­hip. Bu ba­kım­dan ar­tık Chro­me OS’­u bir tab­let gi­bi kul­lan­ma im­ka­nı da su­nul­muş ola­cak.

9 Saat kullanım

In­te­l’­in Bay Tra­il ta­ban­lı 1.8 GHz sa­at hı­zın­da ça­lı­şan 4 çe­kir­dek­li Ce­le­ron N2920 iş­lem­ci­sin­den gü­cü­nü alan ci­haz 9 sa­at ara­sın­da bir kul­la­nım sü­re­si su­nu­yor. Ci­haz­da 16 GB SSD, 2 GB RAM, 720p web­cam, HDMI, USB 3.0 por­tu şek­lin­de di­ğer özel­lik­ler mev­cut.
KAYNAK: BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.