EYOF'ta günün programı şöyle!

Vatandaşa 1 TL müjdesi...

EYOF'ta günün programı şöyle!

EYOF 2011 Trabzon tüm heyecanıyla devam ediyor.

Çekişmeli müsabakaların yapıldığı EYOF 2011’de bugünün(Perşembe) programı ise şöyle;

YÜZME

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Saat

09:00-12:00

17:00- 19:00

 

Elemeler 50 m. Serbest K

Finaller 50 m. Serbest K

 

Elemeler 1500 m. Serbest E

Finaller 1500 m. Serbest E

 

Elemeler 400 m. Ferdi Karışık K

Finaller 400 m. Ferdi Karışık K

 

Elemeler 200 m. Kelebek E

Finaller 200 m. Kelebek E

 

Elemeler 100 m. Sırtüstü K

Finaller 100 m. Sırtüstü K

 

Elemeler 100 m. Kurbağalama E

Finaller 100 m. Kurbağalama E

 

Elemeler 200 m. Serbest K

Finaller 200 m. Serbest K

 

Elemeler 50 m. Serbest E

Finaller 50 m. Serbest E

 

 

VOLEYBOL

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Araklı Spor Salonu(Erkekler)

 Arsin Spor Salonu(Bayanlar)

11:00

3. Grup A –4. Grup B

3. Grup A –4. Grup B

13:00

4. Grup A – 3. Grup B

4. Grup A – 3. Grup B

16:00

2. Grup A – 1. Grup B

2. Grup A – 1. Grup B

18:00

1. Grup A – 2. Grup B

1. Grup A – 2. Grup B

 

HENTBOL

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Çarşıbaşı Spor Salonu(Erkekler)      

Vakfıkebir Spor Salonu (Bayanlar)

11:00

1. Grup A - 2. Grup B

1. Grup A - 2. Grup B

13:30

2. Grup A - 1. Grup B

2. Grup A - 1. Grup B

16:00

3. Grup A - 4. Grup B

3. Grup A - 4. Grup B

18:30

4. Grup A - 3. Grup B

4. Grup A - 3. Grup B

 

 

 

ATLETİZM

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Söğütlü Atletizm Stadyumu

 

Saat

Koşu Müsabakaları                  

Saha Müsabakaları

10.00

 

Cirit Atma I Erkekler

 Uzun Atlama I Kızlar

12.00

 

Cirit Atma II Erkekler

Uzun Atlama II Kızlar

14:00

 

Çekiç Atma Final Erkekler

14:30

 

Yüksek Atlama Final Erkekler

14:55

 

Gülle Atma Final Kızlar

15:00

400 m. Engelli Final Erkekler

 

15:10

 

Üç Adım Atlama Final Erkekler

15:20

400 m. Engelli Final Kızlar

 

15:35

200 m. Yarı Final Kızlar

 

15:50

200 m. Yarı Final Erkekler

 

16:00

 

Çekiç Atma Final Kızlar

16:05  

 

Gülle Atma Final Erkekler

16:25

110 m. Engelli Final Erkekler

 

16:45

100 m. Engelli Final Kızlar

 

17:10

4x100 m. Bayrak Yarışı Erkekler Eleme

 

17:30

4x100 m. Bayrak Yarışı Kızlar Eleme

 

 

Cimnastik

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Saat

12:00-15:00 Erkekler Artistik Cimnastik Y II ve Ödül töreni

17:00-19:30 Bayanlar Artistik Cimnastik Y II ve Ödül töreni

 

JUDO

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Of Spor Salonu

13:00-16:45

Ön elemeler: -63, -70 kg. Bayanlar ve -73, -81 kg. Erkekler

17:00-18:30

Finaller: -63, -70 kg. Bayanlar ve -73, -81 kg. Erkekler

 

BASKETBOL

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Hayri Gür Spor Salonu (Erkekler)     

19 Mayıs Spor Salonu (Bayanlar)

12:00

3. Grup A – 4. Grup B

3. Grup A –4. Grup B

14:15

3. Grup B – 4. Grup A

3. Grup B – 4. Grup A

16:15

1. Grup B – 2. Grup A

1. Grup B – 2. Grup A

18:30

1. Grup A – 2. Grup B

1. Grup A – 2. Grup B

 

BİSİKLET

Yeni Sahil Yolu- Tanjant Yolu

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Saat

 

13:00

Yol Yarışı 70,8 km. (11,8 km. x 6 tur)

TENİS

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Beşirli Tenis Kompleksi

Saat.. 10:00-18:00 Çeyrek Finaller ve Yarı Finaller


Etiketler; #trabzon #EYOF
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.