EYOF'ta ilk günün programı!

24 EYOF Trabzon 2011’de müsabakalar pazartesi günü başlayacak…

EYOF'ta ilk günün programı!

11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları’nda müsabakalar pazartesi günü başlayacak. Sporcular 6 branşta boy gösterecek. Sabah 09.00’da tenis ve yüzme müsabakalarıyla başlayacak olan oyunlarda, sporcular ilk gün atletizm, basketbol, hentbol ve voleybol branşlarında mücadele edecekler.

25 Temmuz Pazartesi (ilk gün) programı şöyle:

TENİS (09.00-21.00)

ATLETİZM


10.00 Erkekler Disk Atma Eleme 1

12.00 Erkekler Disk Atma Eleme 2

12.00 Bayanlar 3 Adım Atlama 1

14.30 Bayanlar 3 Adım Atlama 2

15.00 Bayanlar Disk Atma Eleme

15.00 Bayanlar 100 metre Eleme

15.30 Erkekler 100 metre Eleme

15.30 Bayanlar Yüksek Atlama Eleme 1-2

16.00 Bayanlar 400 metre Eleme

16.30 Erkekler 400 metre Eleme

17.00 Bayanlar Disk Atma Eleme 2

17.00 Bayanlar 2000 metre Final

17.15 Erkekler 2000 metre Final

18.00 Erkekler 1500 metre Eleme

18.30 Bayanlar 1500 metre Eleme

BASKETBOL

12.00 Litvanya- Yunanistan (Erkekler)

12.00 Fransa-Hollanda (Bayanlar)

14.15 Sırbistan-Karadağ (Erkekler)

14.15 Hırvatistan-Belçika (Bayanlar)

16.15 Rusya Estonya (Erkekler)

16.15 TÜRKİYE-Sırbistan (Bayanlar)

18.30 TÜRKİYE-Letonya (Erkekler)

18.30 Rusya-Finlandiya (Bayanlar)

HENTBOL

11.00 Fransa-İsviçre (Erkekler)

11.00 Norveç-Danimarka (Bayanlar)

13.30 Hırvatistan-Almanya (Erkekler)

13.30 Hollanda-Avusturya (Bayanlar)

16.00 İspanya-Sırbistan (Erkekler)

16.00 TÜRKİYE-İsveç (Bayanlar)

18.30 TÜRKİYE-Danimarka (Erkekler)

18.30 Rusya-Polonya (Bayanlar)

VOLEYBOL

11.00 TÜRKİYE-Sırbistan (Erkekler)

11.00 TÜRKİYE-Belçika (Bayanlar)

13.00 Fransa-Belçika (Erkekler)

13.00 İtalya-Slovenya (Bayanlar)

16.00 Bulgaristan-İspanya (Erkekler)

16.00 Polonya-Slovakya (Bayanlar)

18.00 Rusya-Yunanistan (Erkekler)

18.00 Sırbistan-Yunanistan (Bayanlar)

YÜZME

09.00-12.00 Bayanlar 400 metre serbest elemeler

09.00-12.00 Erkekler 100 metre serbest elemeler

09.00-12.00 Bayanlar 100 metre kelebek elemeler

09.00-12.00 Erkekler 200 metre sırtüstü elemeler

09.00-12.00 Bayanlar 200 metre kurbağalama elemeler

09.00-12.00 Erkekler 200 metre ferdi karışık elemeler

09.00-12.00 Bayanlar 4x100 serbest bayrak yarışı elemeler

09.00-12.00 Erkekler 4x100 serbest bayrak yarışı elemeler

17.00-19.00 Bayanlar 400 metre serbest final

17.00-19.00 Erkekler 100 metre serbest final

17.00-19.00 Bayanlar 100 metre kelebek final

17.00-19.00 Erkekler 200 metre sırtüstü final

17.00-19.00 Bayanlar 200 metre kurbağalama final

17.00-19.00 Erkekler 200 metre ferdi karışık final

17.00-19.00 Bayanlar 4x100 metre serbest bayrak yarışı final

17.00-19.00 Erkekler 4x100 metre serbest bayrak yarışı final


Etiketler; #trabzon #EYOF
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.