• BIST 106.736
  • Altın 141,158
  • Dolar 3,5210
  • Euro 4,0955
  • Trabzon 24 °C
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 27 °C

Emeklilik Yaşı Yükseltilecek Mi!

Emeklilik Yaşı  Yükseltilecek Mi!
Bakanı Faruk Çelik, emeklilik yaşının yükseltileceği iddialarına cevap verdi...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilik yaşının yükseltileceği iddialarına cevap verdi.



Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, hükümetin ve bakanlığın gündeminde emeklilik yaşının yükseltilmesine ilişkin bir çalışma olmadığını bildirdi.

 

Bir muhabirinin "Genç yaşta emekliliğe son" başlığıyla bir gazetede yer alan haberi hatırlatarak, "Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, emeklilik yaşının yükseltilmesine ilişkin bir çalışma olduğunu ifade etti. Böyle bir çalışma var mı-" sorusu üzerine Bakan Çelik, "Ne hükümetimizin ne de bakanlığımızın gündeminde emeklilik yaşının yükseltilmesine ilişkin bir çalışma yok" dedi.

 

Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu Tasarısı'nın TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesine bugün devam edileceğine işaret eden Çelik, söz konusu tasarının tek gündemleri olduğunu vurguladı.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Vergi artışı olacak mı?17 Temmuz 2017 Pazartesi 19:43
  • Mersin'in ödüllü balı Katar yolcusu17 Temmuz 2017 Pazartesi 17:47
  • Ev kiralayacaklara kötü haber!17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:46
  • Memura yeni zam emekliye ek gelir17 Temmuz 2017 Pazartesi 11:00
  • Dolar ve Euro ne kadar?17 Temmuz 2017 Pazartesi 10:51
  • Trabzon'da Rusya sevinci!16 Temmuz 2017 Pazar 13:19
  • Zamlı maaşlar ne zaman yatacak?14 Temmuz 2017 Cuma 16:25
  • Dolar eriyor!14 Temmuz 2017 Cuma 15:42
  • 99 maddelik müjde!14 Temmuz 2017 Cuma 15:38
  • 50 ve 100 TL değişiyor!14 Temmuz 2017 Cuma 13:28
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.