• BIST 99.649
  • Altın 141,540
  • Dolar 3,5167
  • Euro 3,9262
  • Trabzon 23 °C
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 23 °C

EYOF'ta ilk günün programı!

EYOF'ta ilk günün programı!
24 EYOF Trabzon 2011’de müsabakalar pazartesi günü başlayacak…

11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları’nda müsabakalar pazartesi günü başlayacak. Sporcular 6 branşta boy gösterecek. Sabah 09.00’da tenis ve yüzme müsabakalarıyla başlayacak olan oyunlarda, sporcular ilk gün atletizm, basketbol, hentbol ve voleybol branşlarında mücadele edecekler.

25 Temmuz Pazartesi (ilk gün) programı şöyle:

TENİS (09.00-21.00)


ATLETİZM

10.00 Erkekler Disk Atma Eleme 1

12.00 Erkekler Disk Atma Eleme 2

12.00 Bayanlar 3 Adım Atlama 1

14.30 Bayanlar 3 Adım Atlama 2

15.00 Bayanlar Disk Atma Eleme

15.00 Bayanlar 100 metre Eleme

15.30 Erkekler 100 metre Eleme

15.30 Bayanlar Yüksek Atlama Eleme 1-2

16.00 Bayanlar 400 metre Eleme

16.30 Erkekler 400 metre Eleme

17.00 Bayanlar Disk Atma Eleme 2

17.00 Bayanlar 2000 metre Final

17.15 Erkekler 2000 metre Final

18.00 Erkekler 1500 metre Eleme

18.30 Bayanlar 1500 metre Eleme

BASKETBOL

12.00 Litvanya- Yunanistan (Erkekler)

12.00 Fransa-Hollanda (Bayanlar)

14.15 Sırbistan-Karadağ (Erkekler)

14.15 Hırvatistan-Belçika (Bayanlar)

16.15 Rusya Estonya (Erkekler)

16.15 TÜRKİYE-Sırbistan (Bayanlar)

18.30 TÜRKİYE-Letonya (Erkekler)

18.30 Rusya-Finlandiya (Bayanlar)

HENTBOL

11.00 Fransa-İsviçre (Erkekler)

11.00 Norveç-Danimarka (Bayanlar)

13.30 Hırvatistan-Almanya (Erkekler)

13.30 Hollanda-Avusturya (Bayanlar)

16.00 İspanya-Sırbistan (Erkekler)

16.00 TÜRKİYE-İsveç (Bayanlar)

18.30 TÜRKİYE-Danimarka (Erkekler)

18.30 Rusya-Polonya (Bayanlar)

VOLEYBOL

11.00 TÜRKİYE-Sırbistan (Erkekler)

11.00 TÜRKİYE-Belçika (Bayanlar)

13.00 Fransa-Belçika (Erkekler)

13.00 İtalya-Slovenya (Bayanlar)

16.00 Bulgaristan-İspanya (Erkekler)

16.00 Polonya-Slovakya (Bayanlar)

18.00 Rusya-Yunanistan (Erkekler)

18.00 Sırbistan-Yunanistan (Bayanlar)

YÜZME

09.00-12.00 Bayanlar 400 metre serbest elemeler

09.00-12.00 Erkekler 100 metre serbest elemeler

09.00-12.00 Bayanlar 100 metre kelebek elemeler

09.00-12.00 Erkekler 200 metre sırtüstü elemeler

09.00-12.00 Bayanlar 200 metre kurbağalama elemeler

09.00-12.00 Erkekler 200 metre ferdi karışık elemeler

09.00-12.00 Bayanlar 4x100 serbest bayrak yarışı elemeler

09.00-12.00 Erkekler 4x100 serbest bayrak yarışı elemeler

17.00-19.00 Bayanlar 400 metre serbest final

17.00-19.00 Erkekler 100 metre serbest final

17.00-19.00 Bayanlar 100 metre kelebek final

17.00-19.00 Erkekler 200 metre sırtüstü final

17.00-19.00 Bayanlar 200 metre kurbağalama final

17.00-19.00 Erkekler 200 metre ferdi karışık final

17.00-19.00 Bayanlar 4x100 metre serbest bayrak yarışı final

17.00-19.00 Erkekler 4x100 metre serbest bayrak yarışı final

Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Şehit ateşi Karadeniz'e düştü22 Haziran 2017 Perşembe 11:24
  • Arsin Emirhan’a ağlıyor22 Haziran 2017 Perşembe 11:11
  • Trabzonlular Sakal-ı Şerif için sıraya girdiler22 Haziran 2017 Perşembe 11:03
  • Anzer balına hava darbesi22 Haziran 2017 Perşembe 10:57
  • Trabzon plakalı 2 araç çarpıştı21 Haziran 2017 Çarşamba 21:55
  • Meteorolojiden Karadeniz şehirlerine kuvvetli yağış uyarısı21 Haziran 2017 Çarşamba 19:34
  • D. Karadeniz'de bilanço açıklandı21 Haziran 2017 Çarşamba 18:03
  • Trabzon'da ekmek arası para!21 Haziran 2017 Çarşamba 17:12
  • Trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı21 Haziran 2017 Çarşamba 17:01
  • Fındık bahçeleri tek ağaçlı oluyor21 Haziran 2017 Çarşamba 16:44
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.