• BIST 106.239
  • Altın 160,342
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Trabzon 20 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 8 °C
  • Trabzonspor'a gün doğdu!
  • Şifre o üçlü!
  • Pereira'ya rağmen kazandık!
  • Trabzonspor'a gün doğdu!
  • Şifre o üçlü!
  • Pereira'ya rağmen kazandık!

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Spor Toto Süper Lig'e 31. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

Bugün:

20. 00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

Yarın:

15. 00 Medical Park Antalyaspor-Bucaspor (Mardan Antalyaspor)

15. 00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19. 00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)

1 Mayıs Pazar:

15. 00 Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

19. 00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19. 00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

19. 00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

2 Mayıs Pazartesi:

20. 00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

-BANK ASYA 1. LİG-

Bank Asya 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

Yarın:

14. 00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

14. 00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

14. 00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)

14. 00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)

14. 00 Mersin İdmanyurdu-Kartalspor (Tevfik Sırrı Gür)

14. 00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak)

14. 00 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Folkart Altay Alsancak)

14. 00 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Spor Toto 2. Lig'e beyaz ve kırmızı gruplarda yarın oynanacak 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

-BEYAZ GRUP-

Yarın:

15. 30 Turgutluspor-Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)

15. 30 Alanyaspor-Adıyamanspor (Alanya Milli Egemenlik)

15. 30 Sarıyer-Mardinspor (Gebze - Cezalı)

15. 30 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Yenikent ASAŞ)

15. 30 İskenderun Demir Çelikspor-Beypazarı Şekerspor (İskenderun 5 Temmuz)

15. 30 Yeni Malatyaspor-Gebzespor (Malatya İnönü - Seyircisiz)

15. 30 Bozüyükspor-Bandırmaspor (Bozüyük)

15. 30 Göztepe-Çankırı Belediyespor (İzmir Atatürk)

15. 30 Akçaabat Sebatspor-Körfezspor (Akçaabat Fatih)

-KIRMIZI GRUP-

Yarın:

15. 30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)

15. 30 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

15. 30 Kocaelispor-Belediye Vanspor (İsmetpaşa)

15. 30 Tokatspor-Sakaryaspor (Gaziosmanpaşa)

15. 30 Pursaklarspor-Eyüpspor (Cebeci İnönü)

15. 30 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye)

15. 30 Konya Torku Şekerspor-Dardanelspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

15. 30 Balıkesirspor-Türk Telekomspor (Balıkesir Atatürk)

15. 30 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

-SPOR TOTO 3. LİG-

Spor Toto 3. Lig'e gruplarda yarın oynanacak 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

-1. GRUP-

Yarın:

15. 30 Lüleburgazspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Babaeski 100. Yıl)

15. 30 Kırşehirspor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi)

15. 30 Tepecikspor-Bayrampaşaspor (Tepecik Belediye)

15. 30 İnegölspor-Bursa Nilüferspor (İnegöl)

15. 30 Tekirova Belediyespor-Ünyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15. 30 İstanbulspor-Hatayspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15. 30 Nazilli Belediyespor-Arsinspor (Nazilli)

15. 30 72Batmanspor-Malatyaspor (Batman 16 Mayıs)

15. 30 Belediye Bingölspor-Menemen Belediyespor (Bingöl Şehir)

-2. GRUP-

Yarın:

15. 30 Darıca Gençlerbirliği-Yeni İskenderunspor (Darıca)

15. 30 Beykoz 1908-Batman Petrolspor (Beykoz)

15. 30 Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)

15. 30 Altınordu-Kırklarelispor (Buca)

15. 30 Orhangazispor-Yalıspor (Orhangazi)

15. 30 Ispartaspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Isparta Atatürk)

15. 30 Yimpaş Yozgatspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Yozgat Bozok)

15. 30 OYAK Renaultspor-Afyonkarahisarspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)

-3. GRUP-

Yarın:

15. 30 MKE Kırıkkalespor-Kastamonuspor (Kırıkkale Başpınar)

15. 30 Zeytinburnuspor-Beylerbeyi (Zeytinburnu)

15. 30 Kırıkhanspor-Karsspor (Kırıkhan İlçe)

15. 30 Araklıspor-Siirtspor (Araklı İlçe)

15. 30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Yalovaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

15. 30 Gölcükspor-Kepez Belediyespor (Gölcük)

15. 30 Keçiörengücü-Pazarspor (Ankara Aktepe)

15. 30 Sancaktepe Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Alanyaspor Yeni Malatyaspor maçı kaç kaç bitti?19 Kasım 2017 Pazar 16:29
  • Süleymanoğlu’nun cenazesine gelen sürpriz isim!19 Kasım 2017 Pazar 12:56
  • PSG rakip tanımıyor!19 Kasım 2017 Pazar 10:02
  • Adebayor'dan 'hat-trick' açıklaması19 Kasım 2017 Pazar 09:36
  • Bafetimbi Gomis: Kaza geçirdik!19 Kasım 2017 Pazar 09:34
  • Başakşehir Galatasaray maçı kaç kaç bitti?18 Kasım 2017 Cumartesi 21:33
  • Chelsea parçaladı!18 Kasım 2017 Cumartesi 20:35
  • Atiker Konyaspor Antalyaspor maçı kaç kaç bitti?18 Kasım 2017 Cumartesi 19:20
  • Bursa'da gol sesi çıkmadı!18 Kasım 2017 Cumartesi 16:13
  • Milli sporcumuz hayatını kaybetti!18 Kasım 2017 Cumartesi 15:06
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.