1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbolda haftanın programı
Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

İşte haftanın tüm maçları...

A+A-

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 27. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

 

Spor Toto 2. Lig'de 31, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 35, 2 ve 3. gruplarda ise 31. hafta karşılaşmaları oynanacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

Bugün: 

 

20.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

 

Yarın: 

 

15.30 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)

 

16.00 Gaziantepspor-Aytemiz Alanyaspor (Gaziantep Arena)

 

19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park Arena)

 

9 Nisan Pazar: 

 

16.00 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

19.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor (Ülker)

 

19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (5 Ocak Fatih Terim)

 

10 Nisan Pazartesi: 

 

20.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

 

20.00 Kasımpaşa-Atiker Konyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

 

-TFF 1. Lig 

 

Bugün: 

 

17.30 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk)

 

Yarın:  16.00 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

 

18.30 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir)

 

9 Nisan Pazar: 

 

13.00 Giresunspor-Bandırmaspor (Giresun Atatürk)

 

13.00 Ümraniyespor-Evkur Yeni Malatyaspor (Ümraniye Belediye)

 

15.00 Manisaspor-Mersin İdmanyurdu (Manisa 19 Mayıs)

 

18.30 Balıkesirspor-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

 

10 Nisan Pazartesi: 

 

15.30 Altınordu-Büyükşehir Gaziantepspor (Bornova)

 

18.30 Elazığspor-Sivasspor (Elazığ Atatürk)

 

- Spor Toto 2. Lig  Beyaz Grup 

 

9 Nisan Pazar: 

 

15.00 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara Aktepe)

 

15.00 Fethiyespor-Zonguldak Kömürspor (Fethiye İlçe)

 

15.00 Pendikspor-Kahramanmaraşspor (Pendik)

 

15.00 Sivas Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

 

15.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hacettepe (Kazım Karabekir)

 

15.00 Fatih Karagümrük-Büyükçekmece Tepecikspor (Vefa)

 

15.00 Ofspor-Nazilli Belediyespor (Of İlçe)

 

15.00 Kocaeli Birlikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

 

10 Nisan Pazartesi:

 

18.00 Bucaspor-İstanbulspor (Yeni Buca)

 

Kırmızı Grup 

 

Yarın: 

 

15.00 Karşıyaka-Eyüpspor (İzmir Atatürk)

 

9 Nisan Pazar: 

 

13.00 Kayseri Erciyesspor-BUGSAŞ Spor (Kayseri Atatürk)

 

15.00 Gümüşhanespor-Niğde Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

 

15.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

 

15.00 Kastamonuspor 1966-Tokatspor (Gazi)

 

15.00 Hatayspor-Menemen Belediyespor (Antakya Atatürk)

 

15.00 Aydınspor 1923-1461 Trabzon (Adnan Menderes)

 

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

 

15.00 MKE Ankaragücü-Tuzlaspor (Ankara 19 Mayıs)

 

- Spor Toto 3. Lig  1. Grup 

 

9 Nisan Pazar: 

 

15.00 Ankara Demirspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)

 

15.00 Tekirdağspor-Manavgatspor (Namık Kemal)

 

15.00 Gölcükspor-Kütahyaspor (Gölcük)

 

15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Karacabey Birlikspor (Erzincan 13 Şubat)

 

15.00 Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare (Beylerbeyi 75. Yıl)

 

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Kocaelispor (Sancaktepe 15 Temmuz)

 

15.00 Kozan Belediyespor-Kartalspor (İsmet Atlı)

 

15.00 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük Semt Sahası)

 

15.00 Cizrespor-Erzin Belediyespor (Cizre İlçe)

 

2. Grup 

 

Yarın: 

 

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Pazarspor (Vefa)

 

9 Nisan Pazar: 

 

14.00 Kemerspor 2003-Batman Petrolspor (Dr. Fehmi Öncel)

 

15.00 Çatalcaspor-Türk Metal Kırıkkale (Ziya Altınoğlu)

 

15.00 Yomraspor-Silivrispor (Yomra İlçe)

 

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Mümin Özkasap)

 

15.00 Derincespor-Dersimspor (İzmit İsmetpaşa)

 

15.00 Dardanelspor-Düzcespor (Çanakkale 18 Mart)

 

15.00 Yeşil Bursa-Kırıkhanspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

 

15.00 Tire 1922-Erbaaspor (Tire 4 Eylül)

 

3. Grup 

 

9 Nisan Pazar: 

 

15.00 Orduspor-Orhangazispor (Ordu 19 Eylül)

 

15.00 Diyarbekirspor-Denizli Futbol A Spor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

 

15.00 Ankara Adliyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Ankara OSTİM)

 

15.00 Maltepespor-Afjet Afyonspor (Maltepe Hasan Polat)

 

15.00 Elaziz Belediyespor-Bergama Belediyespor (Elazığ Atatürk)

 

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)

 

15.00 Bayrampaşa-Sakaryaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

 

 15.00 12 Bingölspor-Payasspor (Bingöl Şehir)

 

15.00 Muğlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Muğla Atatürk)

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.