banner238
banner264

26 Emniyet müdürünün görev yerleri değiştirildi

İs­tan­bul Ma­li Suç­lar­la Mü­ca­de­le Şu­be Mü­dür­lü­ğü ve İs­tan­bul Or­ga­ni­ze Şu­be Mü­dür­lü­ğü ekip­le­rin­ce 17 Ara­lı­k’­ta imar, yol­suz­luk ve rüş­vet ope­ras­yo­nu dü­zen­len­di.

banner295
26 Emniyet müdürünün görev yerleri değiştirildi

Ope­ras­yo­nun ar­dın­dan şu­be mü­dür­le­ri ve em­ni­yet mü­dür yar­dım­cı­la­rı­nın da ara­la­rın­da bu­lun­du­ğu 26 em­ni­yet mü­dü­rü­nün gö­rev yer­le­ri de­ğiş­ti­ril­di.

150 PO­Lİ­SİN YE­Rİ DE­ĞİŞ­Tİ

Ar­dın­dan İs­tan­bul Em­ni­yet Mü­dü­rü Hü­se­yin Çap­kın gö­rev­den alı­na­rak mer­ke­ze çe­kil­di. Tür­ki­ye ça­pın­da 137 mü­dü­rün gö­rev ye­ri de­ğiş­ti. İs­tan­bul Te­rör­le Mü­ca­de­le, Ma­li Suç­lar­la Mü­ca­de­le ve Or­ga­ni­ze Şu­be Mü­dür­lü­ğü­’n­de gö­rev­li 150 po­lis, ko­mi­ser, başko­mi­ser ve em­ni­yet ami­ri­nin, em­ni­yet mü­dür ve yar­dım­cı­la­rı­nın da gö­rev yer­le­ri de­ğiş­ti­ril­di.

Gö­rev yer­le­ri de­ği­şen po­lis ve amir­le­rin sa­yı­sı ise 150 ol­du­ğu öğ­re­nil­di. Te­rör­le Mü­ca­de­le Şu­be Mü­dür­lü­ğü­’n­de, Er­ge­ne­kon so­ruş­tur­ma­sıy­la il­gi­li ça­lış­ma yü­rü­ten bü­ro­da gö­rev­li 1 em­ni­yet ami­ri ve 5 po­lis de baş­ka gö­rev­le­re atan­dı. Ye­ni em­ni­yet ami­ri ve po­lis­le­rin Or­ga­ni­ze ve Ma­li Şu­be­’de alı­nıp Bo­ğaz Köp­rü­sü ve il­çe mü­dür­lük­le­ri­ne ta­yi­n edilenler ol­du­ğu be­lir­til­di.KAYNAK: BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.