banner238
banner264

Şenol Güneş Trabzonspor'un teklifini reddetti

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Trabzonspor, eski hocası Şenol Güneş için temasa geçti. Deneyimli hocadan olumsuz yanıt alındı. Başkan Hacıosmanoğlu bizzat devreye girme kararı aldı.

banner295
Şenol Güneş Trabzonspor'un teklifini reddetti

Trab­zons­por’da tek­nik di­rek­tör Mus­ta­fa Re­şit Ak­çay’ın gö­rev­den ay­rıl­ma­sın­dan son­ra göz­ler ta­kı­mın ba­şı­na ki­min ge­çe­ce­ği­ne çev­ril­miş du­rum­da. Ta­raf­tar­la­rın gön­lün­den ge­çen ilk isim es­ki hocaları Şe­nol Gü­ne­ş... Baş­ka­n İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu baş­ta ol­mak üze­re yö­ne­timin de fut­bol ta­kı­mı­nı ba­şa­rı­lı hocaya ema­net et­me­yi plan­la­dı­ğı kay­de­dil­di. Ca­mi­aya ya­kın isim­le­rin Gü­neş’i ik­na için gö­rüş­me­le­re baş­la­dık­la­rı be­lir­til­di.

Yöneticilere geri dönüş tarihini verdi

Ya­pı­lan gö­rüş­me­ler­de tec­rü­be­li tek­nik ada­ma Trab­zons­por’un ba­şı­na ye­ni­den geç­men ge­re­kir ıs­rar­la­rı ya­pıl­dı­ğı ifa­de edil­di. Ba­şa­rı­lı ça­lış­tı­rı­cı­nın ise, “Uzak­do­ğu baş­ta ol­mak üze­re yurtdı­şın­dan tek­lifler var. Bun­la­rı de­ğer­len­di­re­ce­ğim. 2 yıl yurt dı­şın­da ça­lış­ma­yı plan­lı­yo­rum. Da­ha son­ra Tür­ki­ye’ye dön­me­k ve Trab­zon’u ça­lış­tır­mak is­ti­yo­rum” dediği kay­de­dil­di. Baş­ka­n Ha­cı­os­ma­noğ­lu’nun Şenol Gü­neş’le görüşeceği öğ­re­nil­di.

Fırtına yine kötü başladı

Trab­zons­por, bu se­zon li­gin ikin­ci ya­rı­sın­da oy­na­dı­ğı 3 karşılaşmada elde ettiği 2 pu­anla son 5 se­zo­ndaki ikin­ci en kö­tü ikinci yarı baş­lan­gı­cı­nı yap­tı.

Bor­do-Ma­vi­li­ler, 2010-2011’de ay­nı pe­ri­yot­ta yi­ne 2 pu­an al­mış­tı. Trab­zons­por, son beş se­zon­da en iyi ikin­ci ya­rı baş­lan­gı­cı­nı ise 2009-10 ve 2011-12 se­zon­la­rın­da 3 maç­ta 9’ar pu­an top­la­ya­rak el­de et­ti. Ge­çen se­zon ise aynı periyotta 3 pu­an alın­dı.
BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
hasan uzun - 3 yıl önce
92 de lekensden sonra senol hocaya takımı emanet edip senol günesi nasil kazandıysak bugünde aynı frsat var önümüzde.tıpkı senol hoca gibi oda futbolculuk döneminde adını trabzonspor tarihine altın harflerle yazdıran hami ye bu sansı verip ve tipki o gün senol hocayı kazandığımız gibi bugünde hamiyi kazanabiliriz.. zaten sezon gitmiş kaybedecek hiç birşeyimiz yok. yeni senol hocalara yetiştremezsek 80 yasına gidincede senol hocadan medet umarız..