• BIST 104.539
  • Altın 163,060
  • Dolar 3,9341
  • Euro 4,6973
  • Trabzon 8 °C
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 7 °C
  • Çalımbay iki futbolcusunu çok övüyor...
  • Çalımbay o futbolcuyla baş başa görüştü...
  • Servet Çetin o oyuncuyu izledi!
  • Çalımbay iki futbolcusunu çok övüyor...
  • Çalımbay o futbolcuyla baş başa görüştü...
  • Servet Çetin o oyuncuyu izledi!

Hangi maç hangi kanalda?

Hangi maç hangi kanalda?
"İşte maçlar ve kanalları"

 İşte maçlar ve kanalları:

01 EKİM CUMARTESİ

14:45 Everton - Liverpool / LİG TV 3 (Premier Lig)

15:00 KDÇ Karabükspor - Orduspor / LİG TV HD (Spor Toto Süper Lig)

15:00  Beşiktaş - İzmir Büyükşehir Belediye / NTV Spor (Erkekler Hentbol 1. Lig)

16:30 Hoffenheim - Bayern Münih / TRT Spor (Bundesliga)

17:00 Manchester United - Norwich / LİG TV (Premier Lig)

17:00 Blackburn Rovers - Manchester City / LİG TV 2 (Premier Lig)

18:00 Rizespor - Kasımpaşa /TRT 3 (Bank Asya 1. Lig)

18:30 Anadolu Efes - Panathinaikos / CNN Türk (Two Nations Cup)

19:00 Fenerbahçe - B.Ş.Belediyespor / LİG TV HD (Spor Toto Süper Lig)

19:30 Hertha Berlin - Köln / TRT Spor (Bundesliga)

20:00 MP Antalyaspor - Sivasspor / LİG TV 2 HD (Spor Toto Süper Lig)

21:00 Sırbistan - Türkiye / NTV Spor (Avrupa Voleybol Şampiyonası)

21:00 F.Bahçe Ülker - Olympiakos / CNN Türk (Two Nations Cup)

02 EKİM PAZAR

00:00 Fluminense - Santos / LİG TV 3 (Brezilya Serie A)

06:00 125 CC Japonya / NTV Spor

07:15 MOTO2 Japonya  / NTV Spor

09:15 MOTOGP Japonya /  NTV Spor

14:00 Beşiktaş - Yeşilyurt / NTV Spor  (Voleybol Kadınlar Türkiye Kupası)

15:00 Samsunspor  - Manisaspor / LİG TV 2 HD  (Spor Toto Süper Lig)

15:30 Bolton Wanderers - Chelsea / LİG TV 3 (Premier Lig)

16:30 Hannover - Werder Bremen / TRT Haber (Bundesliga)

16:30 Anadolu Efes - Olympiakos / CNN Türk (Two Nations Cup)

18:00 Tottenham - Arsenal / PL TV (Premier Lig)

18:30 Hamburg - Schalke / TRT Spor (Bundesliga)

19:00 Kayserispor - Mersin İdmanyurdu / LİG TV 3 HD (Spor Toto Süper Lig)

19:00 Eskişehirspor - Trabzonspor / LİG TV 2 HD (Spor Toto Süper Lig)

19:00 MKE Ankaragücü - Galatasaray / LİG TV HD (Spor Toto Süper Lig)

19:00 Sakaryaspor - Konyaspor /TRT 3 (Bank Asya 1. Lig)

19:00 F.Bahçe Ülker - Panathinaikos / CNN Türk (Two Nations Cup)

21:00 Sporting Gijon - Barcelona /NTV SSPOR (La Liga)

22:00 Vasco Da Gama - Corinthians /LİG TV 3 (Brezilya Serie A)

23:00 Espanyol - Real Madrid /NTV SPOR (La Liga)

03 EKİM PAZARTESİ

20:00 Gaziantepspor - Beşiktaş / LİG TV (Spor Toto Süper Lig)

20:00 Denizlispor - Tavşanlı Linyitspor / TRT 3 (Bank Asya 1. Lig)

Etiketler: ,
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.