• BIST 108.394
  • Altın 142,809
  • Dolar 3,5301
  • Euro 4,1252
  • Trabzon 30 °C
  • İstanbul 31 °C
  • Ankara 36 °C

İlk yarı maç programı belli oldu

İlk yarı maç programı belli oldu
Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu ilk yarı programı açıklandı. Program şöyle:

2. Hafta

----------

13 Eylül Cumartesi:

17.00 Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Torku Konyaspor-Balıkesirspor

20.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena)

14 Eylül Pazar:

17.00 Kasımpaşa-Mersin İdmanyurdu

20.00 Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

15 Eylül Pazartesi:

20.00 Akhisar Belediyespor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

3. Hafta

----------

19 Eylül Cuma:

20.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Eskişehir Atatürk)

20 Eylül Cumartesi:

17.00 Kayseri Erciyesspor-Akhisar Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor (Akdeniz Üniversitesi)

20.00 Balıkesirspor-Galatasaray (Balıkesir Atatürk)

21 Eylül Pazar:

14.30 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Sivasspor-Torku Konyaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

22 Eylül Pazartesi:

19.00 İstanbul Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.30 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)

4. Hafta

----------

26 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

27 Eylül Cumartesi:

17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

28 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Torku Konyaspor-Kayseri Erciyesspor

19.00 Akhiser Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

29 Eylül Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Gaziantepspor-İstanbul Başakşehir (Kamil Ocak)

5. Hafta

----------

3 Ekim Cuma:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Bursaspor

4 Ekim Cumartesi:

14.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

18.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu)

5 Ekim Pazar:

13.30 İstanbul Başakşehir-Akhisar Belediyespor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Eskişehirspor-Çaykur Rizespor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Kardemir Karabükspor-Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Balıkesirspor-Beşiktaş (Balıkesir Atatürk)

6. Hafta

----------

18 Ekim Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-İstanbul Başakşehir

16.00 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

19 Ekim Pazar:

13.30 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)

16.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Menisa 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

20 Ekim Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 mayıs)

20.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor (Yeni Rize Şehir)

7. Hafta

-----------

24 Ekim Cuma:

18.30 Kardemir Karabükspor-Akhisar Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Kasımpaşa-Torku Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

25 Ekim Cumartesi:

16.00 Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (FB Şükrü Saracoğlu)

26 Ekim Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor

16.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 İstanbul Başakşehir-Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

27 Ekim Pazartesi:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

8. Hafta

---------

31 Ekim Cuma:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)

1 Kasım Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-İstanbul Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)

19.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

2 Kasım Pazar:

13.30 Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

13.30 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

3 Kasım Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Balıkesirspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Torku Konyaspor-Kardemir Karabükspor

9. Hafta

----------

7 Kasım Cuma:

18.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

8 Kasım Cumartesi:

14.30 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor

18.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (FB Şükrü Saracoğlu)

9 Kasım Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Kayseri Erciyespor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has

16.00 Trabzonspor-Torku Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 İstanbul Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

10. Hafta

------------

22 Kasım Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-İstanbul Başakşehir (Yeni Rize Şehir)

16.00 Akhisar Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

23 Kasım Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Torku Konyaspor-Gaziantepspor

16.00 Eskişehirspor-Kayseri Erciyesspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)

24 Kasım Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor-Sivasspor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

11. Hafta

------------

28 Kasım Cuma:

19.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manias 19 Mayıs)

20.00 İstanbul Başakşehir-Bursaspor (Başakşehir Fatih Terim)

29 Kasım Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

30 Kasım Pazar:

16.00 Mersin İdmanyurdu-Sivaspor

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

1 Aralık Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

12. Hafta

------------

5 Aralık Cuma:

20.00 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom Arena)

6 Aralık Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-Mersin İdmanyurdu

16.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Balıkesirspor-Fenerbahçe (Balıkesir Atatürk)

7 Aralık Pazar:

13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Atatürk)

13.30 Çaykur Rizespor-Kardemir Karabükspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Eskişehirspor-İstanbul Başakşehir (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

8 Aralık Pazartesi:

19.00 Sivaspor-Kayseri Erciyesspor (Sivas 4 Eylül)

13. Hafta

------------

12 Aralık Cuma:

20.00 Fenerbahçe-Sivasspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

13 Aralık Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Balıkesirspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Torku Konyaspor-Galatasaray

14 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Kayseri Erciyesspor

19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)

15 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

14. Hafta

------------

19 Aralık Cuma:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20 Aralık Cumartesi:

13.30 Sivasspor-İstanbul Başakşehir (Sivas 4 Eylül)

16.00 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Galatasaray-Mersin İdmanyurdu (Türk Telekom Arena)

21 Aralık Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Torku Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Balıkesirspor-Kasımpaşa (Balıkesir Atatürk)

16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Akhisar Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)

22 Aralık Pazartesi:

19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Yeni Rize Şehir)

15. Hafta

------------

26 Aralık Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

27 Aralık Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 İstanbul Başakşehir-Kayseri Erciyesspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

28 Aralık Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

16.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Torku Konyaspor-Beşiktaş

29 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Eskişehirspor (Hüseyin Avni Aker)

16. Hafta

-----------

3 Ocak 2015 Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Torku Konyaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

4 Ocak 2015 Pazar:

13.30 Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Sivas 4 Eylül)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

5 Ocak 2015 Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği

20.00 Balıkesirspor-Trabzonspor (Balıkesir Atatürk)

17. Hafta

------------

23 Ocak 2015 Cuma:

19.00 Torku Konyaspor-Bursaspor

20.00 Trabzonspor-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

24 Ocak 2015 Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor (Kamil Ocak)

19.00 Akhisar Belediyespor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)

25 Ocak 2015 Pazar:

16.00 Kardemir Karabükspor-Kayseri Erciyesspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

26 Ocak 2015 Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş - İstanbul

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Emre Mor’a yeni talip!27 Temmuz 2017 Perşembe 12:25
  • İngilizler transferi abarttı!27 Temmuz 2017 Perşembe 12:06
  • Başakşehir, Belçika'dan avantajla dönüyor27 Temmuz 2017 Perşembe 00:03
  • Fatih Terim'in ardından 4 istifa daha!26 Temmuz 2017 Çarşamba 20:44
  • Toroğlu'ndan Terim'in istifasıyla ilgili olay sözler!26 Temmuz 2017 Çarşamba 20:40
  • Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması26 Temmuz 2017 Çarşamba 20:30
  • Arda Turan'dan imalı beğeni!26 Temmuz 2017 Çarşamba 18:45
  • Mehmet Demirkol Milli Takım için ilk adayı açıkladı26 Temmuz 2017 Çarşamba 18:02
  • Futbol direktörlüğü nedir?26 Temmuz 2017 Çarşamba 17:47
  • Terim'in istifası Galatasaray'a yaradı26 Temmuz 2017 Çarşamba 17:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.