• BIST 107.286
  • Altın 143,230
  • Dolar 3,5609
  • Euro 4,1491
  • Trabzon 26 °C
  • İstanbul 28 °C
  • Ankara 28 °C

Spor Toto 2. Lig'de gruplar belli oldu!

Spor Toto 2. Lig'de gruplar belli oldu!
2016-2017 sezonunda Spor Toto 2 ve 3. Lig’de mücadele edecek takımların grupları belli oldu.

TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde bugün yapılan kura çekimine TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Vekili Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.

 

Spor Toto 2. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

 

BEYAZ GRUP: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908 Spor, B.Çekmece Tepecikspor, B.Ş.Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepespor, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Bld, Ofspor, Pendikspor

 

KIRMIZI GRUP: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

 

Spor Toto 3. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

 

1. GRUP: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

 

2. GRUP: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

 

3. GRUP: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu.

 

Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bonservisini kendi ödedi!24 Temmuz 2017 Pazartesi 23:03
  • Transferinden 2 hafta sonra futbolu bıraktı24 Temmuz 2017 Pazartesi 22:03
  • Eski Milli futbolcudan Terim'e olay sözler!24 Temmuz 2017 Pazartesi 17:56
  • Süper Kupa maçının saati belli oldu24 Temmuz 2017 Pazartesi 17:40
  • Fenerbahçe bombayı patlattı!24 Temmuz 2017 Pazartesi 16:45
  • Eski Trabzonsporlu 2. Lig’e transfer oldu24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:26
  • Başakşehir’e İtalyan hakem24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:19
  • Beşiktaş onu KAP'a bildirdi24 Temmuz 2017 Pazartesi 11:49
  • Kampı terk etti, ABD'ye kaçtı!24 Temmuz 2017 Pazartesi 10:08
  • Türkiye'den 3'te 3!23 Temmuz 2017 Pazar 22:04
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.