• BIST 106.239
  • Altın 160,342
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Trabzon 22 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 6 °C
  • Trabzonspor'a gün doğdu!
  • Şifre o üçlü!
  • Pereira'ya rağmen kazandık!
  • Trabzonspor'a gün doğdu!
  • Şifre o üçlü!
  • Pereira'ya rağmen kazandık!

Spor Toto 2. Lig'de gruplar belli oldu!

Spor Toto 2. Lig'de gruplar belli oldu!
2016-2017 sezonunda Spor Toto 2 ve 3. Lig’de mücadele edecek takımların grupları belli oldu.

TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde bugün yapılan kura çekimine TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Vekili Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.

 

Spor Toto 2. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

 

BEYAZ GRUP: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908 Spor, B.Çekmece Tepecikspor, B.Ş.Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepespor, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Bld, Ofspor, Pendikspor

 

KIRMIZI GRUP: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

 

Spor Toto 3. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

 

1. GRUP: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

 

2. GRUP: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

 

3. GRUP: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu.

 

Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Alanyaspor Yeni Malatyaspor maçı kaç kaç bitti?19 Kasım 2017 Pazar 16:29
  • Süleymanoğlu’nun cenazesine gelen sürpriz isim!19 Kasım 2017 Pazar 12:56
  • PSG rakip tanımıyor!19 Kasım 2017 Pazar 10:02
  • Adebayor'dan 'hat-trick' açıklaması19 Kasım 2017 Pazar 09:36
  • Bafetimbi Gomis: Kaza geçirdik!19 Kasım 2017 Pazar 09:34
  • Başakşehir Galatasaray maçı kaç kaç bitti?18 Kasım 2017 Cumartesi 21:33
  • Chelsea parçaladı!18 Kasım 2017 Cumartesi 20:35
  • Atiker Konyaspor Antalyaspor maçı kaç kaç bitti?18 Kasım 2017 Cumartesi 19:20
  • Bursa'da gol sesi çıkmadı!18 Kasım 2017 Cumartesi 16:13
  • Milli sporcumuz hayatını kaybetti!18 Kasım 2017 Cumartesi 15:06
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.