Futbolda Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig'e 31. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Futbolda Haftanın Programı

Program şöyle:

Bugün:

20. 00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

Yarın:

15. 00 Medical Park Antalyaspor-Bucaspor (Mardan Antalyaspor)

15. 00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19. 00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)

1 Mayıs Pazar:

15. 00 Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

19. 00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19. 00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

19. 00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

2 Mayıs Pazartesi:

20. 00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

-BANK ASYA 1. LİG-

Bank Asya 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

Yarın:

14. 00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

14. 00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

14. 00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)

14. 00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)

14. 00 Mersin İdmanyurdu-Kartalspor (Tevfik Sırrı Gür)

14. 00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak)

14. 00 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Folkart Altay Alsancak)

14. 00 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Spor Toto 2. Lig'e beyaz ve kırmızı gruplarda yarın oynanacak 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

-BEYAZ GRUP-

Yarın:

15. 30 Turgutluspor-Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)

15. 30 Alanyaspor-Adıyamanspor (Alanya Milli Egemenlik)

15. 30 Sarıyer-Mardinspor (Gebze - Cezalı)

15. 30 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Yenikent ASAŞ)

15. 30 İskenderun Demir Çelikspor-Beypazarı Şekerspor (İskenderun 5 Temmuz)

15. 30 Yeni Malatyaspor-Gebzespor (Malatya İnönü - Seyircisiz)

15. 30 Bozüyükspor-Bandırmaspor (Bozüyük)

15. 30 Göztepe-Çankırı Belediyespor (İzmir Atatürk)

15. 30 Akçaabat Sebatspor-Körfezspor (Akçaabat Fatih)

-KIRMIZI GRUP-

Yarın:

15. 30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)

15. 30 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

15. 30 Kocaelispor-Belediye Vanspor (İsmetpaşa)

15. 30 Tokatspor-Sakaryaspor (Gaziosmanpaşa)

15. 30 Pursaklarspor-Eyüpspor (Cebeci İnönü)

15. 30 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye)

15. 30 Konya Torku Şekerspor-Dardanelspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

15. 30 Balıkesirspor-Türk Telekomspor (Balıkesir Atatürk)

15. 30 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

-SPOR TOTO 3. LİG-

Spor Toto 3. Lig'e gruplarda yarın oynanacak 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

-1. GRUP-

Yarın:

15. 30 Lüleburgazspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Babaeski 100. Yıl)

15. 30 Kırşehirspor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi)

15. 30 Tepecikspor-Bayrampaşaspor (Tepecik Belediye)

15. 30 İnegölspor-Bursa Nilüferspor (İnegöl)

15. 30 Tekirova Belediyespor-Ünyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15. 30 İstanbulspor-Hatayspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15. 30 Nazilli Belediyespor-Arsinspor (Nazilli)

15. 30 72Batmanspor-Malatyaspor (Batman 16 Mayıs)

15. 30 Belediye Bingölspor-Menemen Belediyespor (Bingöl Şehir)

-2. GRUP-

Yarın:

15. 30 Darıca Gençlerbirliği-Yeni İskenderunspor (Darıca)

15. 30 Beykoz 1908-Batman Petrolspor (Beykoz)

15. 30 Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)

15. 30 Altınordu-Kırklarelispor (Buca)

15. 30 Orhangazispor-Yalıspor (Orhangazi)

15. 30 Ispartaspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Isparta Atatürk)

15. 30 Yimpaş Yozgatspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Yozgat Bozok)

15. 30 OYAK Renaultspor-Afyonkarahisarspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)

-3. GRUP-

Yarın:

15. 30 MKE Kırıkkalespor-Kastamonuspor (Kırıkkale Başpınar)

15. 30 Zeytinburnuspor-Beylerbeyi (Zeytinburnu)

15. 30 Kırıkhanspor-Karsspor (Kırıkhan İlçe)

15. 30 Araklıspor-Siirtspor (Araklı İlçe)

15. 30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Yalovaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

15. 30 Gölcükspor-Kepez Belediyespor (Gölcük)

15. 30 Keçiörengücü-Pazarspor (Ankara Aktepe)

15. 30 Sancaktepe Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.