banner238
banner264

Milliler birbirlerini uyarmış

Milliler, maç sırasında sahada birbirini uyardı.

banner295
Milliler birbirlerini uyarmış

Dün­ya Ku­pa­sı Ele­me­le­ri’nde Hol­lan­da ile kar­şı­la­şa­cak olan A Mil­li Fut­bol Ta­kı­mı­mız’da en bü­yük kor­ku­lar­dan bi­ri­si de tam 7 oyun­cu­mu­zun sa­rı kart sı­nı­rın­da ol­ma­sıy­dı.

Bu­rak Yıl­maz, Ömer Top­rak, Ha­san Ali Kal­dı­rım, Ca­ner Er­kin, Se­mih Ka­ya, Vol­kan De­mi­rel ve Ar­da Tu­ran’dan sa­de­ce Ca­ner kart gö­re­rek Hol­lan­da ma­çın­da ce­za­lı du­ru­ma düş­tü.

Oyun­cu­la­rı­mı­zın Es­ton­ya kar­şı­laş­ma­sın­da he­men her po­zis­yon­da bir­bir­le­ri­ni, “Sa­kin ol, kart gör­me” di­ye uyar­ma­sı dik­kat­ler­den kaç­ma­dı. Bun­da­ki en bü­yük et­ke­nin ise oyun­cu­la­rın bu ko­nu­da­ki dik­ka­ti­ni çe­ken tek­nik di­rek­tör Fa­tih Te­rim ol­du­ğu ifa­de edil­di.
KAYNAK: BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.