• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242
 • Trabzon 19 °C
 • İstanbul 21 °C
 • Ankara 20 °C
 • G. saray maçına üçü de ilk on bir!
 • Çalımbay şehirden ayrıldı…
 • Çalımbay'dan şok talep...
 • G. saray maçına üçü de ilk on bir!
 • Çalımbay şehirden ayrıldı…
 • Çalımbay'dan şok talep...

TRABZONSPOR- FENERBAHÇE CANLI TAKİP

TRABZONSPOR- FENERBAHÇE CANLI TAKİP
TRABZONSPOR- FENERBAHÇE CANLI TAKİP

MS Mücadelenin hakemi Bülent Yıldırım, maçın sonuna uzatma eklemedi ve karşılaşmayı bitiren düdüğü çaldı ve maç sona erdi.

90' Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül, rakibinden sıyrılamadı ve topu kaybetti.

88' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen ev sahibi ekip atağında topla en son sağ kanatta son çizgide Adrian buluştu ve ceza sahasına ortasını göndermek istedi ama bu ataktan da sonuç çıkmadı.

87' Bu kez gelişen konuk ekip atağında ceza sahasına sol çaprazdan hareketlenen Caner'u uzun bir pas gönderildi ama Caner'i aşan topa Onur hareketlendi ve topu kontrol etti.

86' Orta yuvarlak içinde topla buluşan Adiran, sol kanattan ileriye hareketlenen Olcan'a uzun bir pas gönderdi ama yardımcı hakem Olcan için ofsayt bayrağını kaldırdı.

85' Sol kanattan hızlı bir şekilde gelişen ev sahibi ekip atağında Alanzinho topla buluştu ve ceza sahasına ortasını yaptı. Çok yüksekten giden top herkesi aştı ve sağ kanada Adrian'a kadar geldi. Adrian pasını Serkan'a verdi. Serkan ceza alanına orta yapmak istedi ama konuk ekip savunması yine topu uzaklaştırmayı başardı.

82' Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu oyundan çıkarken yerine Salih Uçan oyuna dahil olan isim oldu.

80' Konuk ekip önde olmanında avantajıyla bu dakikalarda oyunu daha çok kendi yarı alanında kısa paslaşmalarla geçiriyor.

79' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen Trabzonspor'da Alanzinho orta bölümden pasını hafif sağ çaprazdaki Adrian'a gönderdi ama Fenerbahçe savunması araya girip topu aldı.

78' Fenerbahçeli oyuncular kendi aralarında paslaştığı sırada orta yuvarlak içinde bulunan Emre'ye atılan yüksek topta emre topa eliyle müdahale etti.

77' Sarı lacivertli oyuncular ikinci yarının başlangıcından beri oyunu istediği gibi yönlendiriyor. Oyun temposuda yine ikinci yarı başladığından beri oldukça düşük seviyede.

76' Sol kanattan gelişen konuk ekip atağında Hasan Ali savunmadan uzun topla rakip alanda son çizgiye kadar indi ve ceza sahasına ortasını gönderdi. Semih arka direkte kafa vuruşunu yaptı ama top üstten dışarıya gitti.

75' Hızlı gelişen Trabzonspor atağında orta alandan atılan uzun topa Olcan hareketlendi ama Olcan için ofsayt bayrağı kalktı.

74' Sarı lacivertli ekipte serbest vuruşu Cristian kullandı. Paslaşmalar sonucu topla en son ceza sahasına sağ çaprazdan giren Gökhan buluştu ve karşı karşıya pozisyonda kaleye şutunu gönderdi ama Onur topu kornere gönderdi.

73' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen Fenerbahçeli oyunculardan topla en son sol kanatta ceza alanına girmek üzereyken Semih, Giray'ın müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Giray'da sarı kart gördü.

72' Trabzonspor'da Marc Janko yerine oyuna Emre Güral dahil oldu.

71' Bu dakikayı Trabzonsporlu oyuncuların kendi yarı alanında paslaşmalarıyla geride bıraktık.

68' Kısa paslarla bir anda atağa çıkan Fenerbahçe'de Hasan Ali sol kanatta topla buluştu ve ceza sahası arka direği yakınlarında bulunan Semih'e ortasını gönderdi. Semih ve Onur topa beraber yükseldi ama Semih, Onur'a faul yaptı.

67' Bordo mavili ekip kendi yarı alanında hafif sol çaprazdan serbest vuruş kullandı. Rakip ceza alanı yakınlarında topla buluşan Soner topu Bekir'e kaptırdı ve atak sonlanmış oldu.

66' Sağ kanattan tehlikeli gelişen konuk ekip atağında Gökhan Gönül sağ kanattan son çizgiye indi ve ceza sahasına girdi. Ardından çaprazdan kaleye şutunu gönderdi ama top yan ağlarda kaldı.

65' Sarı lacivertli ekipte Pierre Webo oyundan çıktı ve yerine Semih Şentürk oyuna dahil olan isim oldu.

64' Trabzonspor yarı alanının ilk metrelerinde sağ kanatta Celutska, Webo'yu faulle durdurdu ve sarı kart gördü.

63' Kullanılan serbest vuruşta Olcan topu doğrudan ceza alanına gönderdi ama gelen topa önce Kuyt müdahale etti ardından Volkan topun sahibi oldu.

62' Gelişen bordo mavili ekip atağında Alanzinho ceza alanı yakınlarında hafif sağ çaprazda Hasan Ali'nin müdahalesiyle yerde kaldı ve Hasan Ali sarı kart gördü.

61' Topla oynama oranlarında bu dakika itibariyle Fenerbahçe'nin, Trabzonspor'a göre %57'ye %43 üstünlüğü bulunuyor.

61' Topla oynama oranlarında bu dakika itibariyle Fenerbahçe'nin, Trabzonspor'a göre %57'ye %43 üstünlüğü bulunuyor.

60' Hızlı gelişen ev sahibi ekip atağında Adrian sağ kanattan mesafe kaydetti ve ceza sahasında müsait durumda bulunan Janko'ya pasını verdi ama Janko ağır kalınca Volkan topun kontrolünü sağladı.

59' Bir kez daha gelişen ev sahibi ekip atağında kale sahasına gelen ortada karambol oluştu ve Olcan'ın vuruşunda top savunmadan kornere gitti. Köşe vuruşu kullanıldı ve ceza sahasına gelen topu yine konuk ekip savunması uzaklaştırdı.

58' Ev sahibi ekip rakip yarı alandan ceza sahası yakınlarından sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Adrian topu doğrudan ceza sahasına ortaladı. Gelen topa Fenerbahçe savunmasında Caner karşıladı.

57' Bu dakikayı Fenerbahçeli oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık. Oyunda tempo düşmüş durumda.

56' Sarı lacivertli ekip rakip yarı alanın ilk metrelerinden sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Atağın devamında Fenerbahçeli oyuncular baskı sonucu kendi yarı alanlarına döndüler.

55' Orta alandan aldığı topla biraz mesafe kaydeden Colman pasını sol kanatta son çizgi yakınlarındaki Janko'ya gönderdi ama Janko ceza sahasına girmek isterken topu ayağından açtı ve top dışarıya çıktı.

54' Sol kanattan gelişen bordo mavili ekibin atağında Olcan ceza sahasına ortasını göndermek istedi ama Fenerbahçe savunması topun kontrolünü sağladı.

52' Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında rakip ceza alanı sol çaprazında bulunan Cristian topla buluştu ve sağ kanattan ceza alanına sokulan Gökhan'a ortasını gönderdi. Gökhan gelen topu güzel bir vuruşla filelere gönderdi.

52' GOL! Gökhan

51' Trabzonspor savunmasında Colman rakip yarı alana geçme üzereyken Bekir'in müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

50' Fenerbahçe yarı sahasından sağ kanatta Celustka, Webo'yu faulle durdurdu. Fenerbahçe serbest vuruş kullanacak.

49' Fenerbahçeli oyuncular kısa paslarla rakip yarı alan geçtiler Trabzonspor savunması baskıyla topu geri kazandı.

48' Trabzonspor gole çok yaklaştı. Savunma arkasına sarkan Olcan'a sağ çaprazdan uzun bir pas gönderildi. Olcan uzak direğe doğru güzel bir vuruş yaptı ama top direğin yanından dışarıya çıktı.

47' Sağ kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Adrian, ceza sahasına girmek isterken Emre'den sıyrılamadı ve topu kaybetti.

46' Fenerbahçe'de ise ikinci yarıda Sow'un yerine Caner Erkin oyunda.

46' İkinci yarıda ev sahibi Tabzonspor'da Bamba ve Yasin oyundan çıktı; Alanzinho ve Soner oyuna dahil oldu.

IY İlk yarının uzatma bölümlerinde başka önemli bir pozisyon olmadı ve Bülent Yıldırım ilk yarıyı bitiren düdüğü çaldı.

45' Bordo mavili ekip sol kanattan son çizgiden bşr serbest vuruş kullandı. Olcan kullandığı serbest vuruşta topu doğrudan ceza alanına gönderdi ama yine Fenerbahçe savunması topu uzaklaştırdı. Ardından atağın devamında Olcan için ofsayt bayrağı kalktı.

45' Maçın hakemi Bülent Yıldırım ilk yarının sonuna 2 dakika ilave etti.

44' Serbest vuruş kullanıldı ve bu kez sağ kanatta Gökhan buluştu ama Gökhan, Olcan'ın sert müdahalesiyle yerde kaldı. Gökhan bu pozisyonun ardından sakatlık geçirdi ve oyun alanının dışına çıktı.

43' Orta alanda yapılan top kaybı sonrasında Emre topu kaptı ve Fenerbahçe'yi atağa taşıdı. Ardından Belir sağ kanatta, Janko'nun müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

42' Emre köşe vuruşunu kullandı ve topu doğrudan ceza sahasına gönderdi ama Trabzonspor savunması topu uzaklaştırdı.

41' Fenerbahçe takımında Bekir, orta alandan sağ kanada uzun bir top gönderdi ve topla buluşan Sow son çizgiye inip ceza sahasına ortasını yapmak istedi ama top savunmaya çarpıp kornere çıktı.

40' Sol kanattan gelişen konuk ekip atağında Hasan Ali, ceza sahası içindeki Webo'ya doğru ortasını yaptı ama Bamba topu uzaklaştırdı.

39' Sarı lacivertli ekipte Mehmet Topal rakibine orta alanda yaptığı hareketten dolayı sarı kart gördü.

38' Kısa paslarla rakip ceza alanı önüne kadar Trabzonsporlu oyunculardan topla en son ceza alanı önünde Colman buluştu ve pasını Yasin'e gönderdi ama pozisyon için ofsayt bayrağı kalktı.

37' Bordo mavili ekip atak yönüne göre sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Colman topu doğrudan ceza alanına gönderdi ama Fenerbahçe savunması tehlikeyi önledi.

36' Yine Baroni köşe vuruşunu kullandı ve topu ceza sahasına gönderdi. Ceza sahasında karambol oluştuğu sırada yardımcı hakem ofsayt bayrağını kaldırdı.

35' Cristian kullandığı serbest vuruşta topu doğrudan kaleye gönderdi ama Onur topu kornere gönderdi.

34' Gelişen Fenerbahçe atağında, Trabzonspor yarı alanının ortalarında Colman, Emre'ye yaptığı sert hareketten dolayı sarı kart gördü.

33' Kendi aralarında paslaşan Fenerbahçeli oyunculara, ev sahibi ekip oyuncularından baskı gelmeyince kalecilere Volkan'a döndü ve paslaşmaya devam ediyorlar.

32' Fenerbahçe'nin ilk golüne kadar oldukça tempolu geçen mücadelede gelen gollerin ardından tempo iyice düşmüş durumda.

31' Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Webo topla buluştu ve son çizgiye kadar indi ama Cech topu taca gönderdi.

30' Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Emre rakip yarı alana girmek üzereyken, Colman araya girdi ve topun kontrolünü sağladı.

29' Bu dakikayı Trabzonsporlu oyuncuların kendi yarı alanlarında paslaşmalarıyla geride bıraktık.

27' Trabzonspor atak yönüne göre sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Colman topu doğrudan kale sahasına gönderdi ama Volkan çıkıp topu uzaklaştırdı.

26' Trabzonspor yarı alanında ceza sahası sağ ön çizgisinde topla buluşan Cristian kaleye sert bir şut çekti, savunmada Bamba'ya çarpan top kaleci Onur'u yanılttı ve ağlarla buluştu.

26' GOL! Cristian

25' Orta alanda yapılan karşılıklı top kayıpları sonrasında Pierre Webo sağ kanatta ceza sahası yakınlarında topla buluştu ve pasını Sow'a gönderdi ama top kaleci Onur'da kaldı.

24' Bu kez sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Emre, Adrian'ın müdahalesiyle yerde kaldı ve Emre bir sakatlık geçirdi. Oyun bir kez daha durmuş oldu. 24' Bu kez sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Emre, Adrian'ın müdahalesiyle yerde kaldı ve Emre bir sakatlık geçirdi. Oyun bir kez daha durmuş oldu.

23' Orta alanda kafa topu mücadelesinde Bekir ve Janko topa beraber yükseldi ama Janko yerde kaldı ve oyun bir süre daha durdu.

22' Bu dakikayı Fenerbahçeli oyuncuların kendi yarı alanlarında paslaşmalarıyla geride bıraktık.

21' Orta alandan yapılan top kaybı sonucu top Colman'da kaldı. Ardında top sağ kanattaki Serkan'a geldi ama Fenerbahçe savunmasının müdahalesi yerindeydi.

20' Sağ kanattan çok hızlı gelişen ev sahibi ekip atağında Yasin pasını Serkan'a verdi ama Serkan dengesini kaybedince top Serkan'dan taca gitti.

19' Fenerbahçe atak yönüne göre sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Emre topu doğrudan ceza alanına gönderdi ama Giray topu kafasıyla uzaklaştırdı.

18' Orta alanda Fenerbahçe yarı alanından gelen yüksek topa Giray gelişine vurdu ama top arkadaşı Serkan'a çarptı ve Serkan bir sakatlık geçirdi.

17' Köşe vuruşunu kısa kullanan Baroni pasını Emre'ye verdi. Emre ceza sahasına orta yapmak istedi ama top savunmaya çarpıp tehlike bölgesinden uzaklaştı.

16' Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Emre ceza sahası sol çizgisi üzerinden ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunmaya çarpan top kornere gitti.

15' Trabzonspor'da Serkan kendi yarı sahasından sağ kanattan ileriye koşu yapan Yasin'e uzun bir pas gönderdi ama Fenerbahçe savunması topun kontrolünü sağladı.

14' Orta alanda Fenerbahçe yarı alanın ilk metrelerinde Janko top kapma mücadelesinde rakibine faul yaptı.

13' Fenerbahçe'nin attığı golden sonra oyunda tempo biraz olsun düşmüş durumda.

12' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen ev sahibi ekip oyuncularından Bamba rakip ceza sahası sağ çizgisi yakınlarındaki Serkan'a uzun bir pas attı ama top doğrudan auta çıktı.

11' Gelişen Fenerbahçe atağında ceza sahası sağ çaprazında bulunan Kuyt'a uzun bir top gönderildi. Kuyt buluştuğu topu kale sahasına gönderdi ve topa kaleci Onur ve Bamba hareketlendi. Bamba topu ön direkte kendi ağlarına gönderdi.

11' GOL! Bamba (k.k)

9' Fenerbahçe atağında Cristian rakip ceza yayı üzerinde topla buluştu ve ceza sahasında bulunan Sow'a pasını attı ama savunma araya girip topu uzaklaştırdı.

8' Gelişen bir başka ev sahibi ekip atağında Cech sol kanatta son çizgiden ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunma tehlikeyi önledi.

7' Hızlı gelişen Trabzonspor atağında, Fenerbahçe savunması arkasına atılan topta topa Volkan ve Janko beraber hareketlendi. Volkan kalesinde çıkıp topa vurdu ama kısa düşen top Adrian'da kaldı. Adrian topu uzak mesafeden kaleye yönlendirdi ama Egemen topu çizgiden son anda çeviren isim oldu.

6' Orta alandan top kapma mücadelesinde top Fenerbahçeli oyuncularda kaldı ve sol kanatta Hasan Ali topla buluştu ve ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunma topu karşıladı.

5' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen Trabzonsporlu oyuncularda topla en son ceza sahası ön çizgisinde Adrian buluştu ve pasını sol kanattan ceza sahasına inen Olcan'a gönderdi. Olcan topa yğkseklik kazandırdı ve kale sahası içinde Adrian topa hareketlendi ama top savunmaya çarpıp uzaklaştı. Topa kaleci Volkan'da hareketlenmişti ve Volkan kısa süreli bir sakatlık geçirdi.

4' Bu kez sol kanattan gelişen bordo mavili ekibin atağında, Adrian Mehmet Topal mücadelesinde Mehmet topa sahip oldu.

3' Sağ kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Adrian pasını sol kanattaki Olcan'a gönderdi. Olcan ceza sahası sol çizgisi yakınlarından ortasını yaptı ve Adrian penaltı noktası üzerinde kafa vuruşunu yaptı ama sonuç çıkmadı.

2' Olcan Adın'ın Gökhan Gönül'e yaptığı harekete hakem Bülent Yıldırım faul düdüğünü çaldı. Fenerbahçe kendine göre sağ çizgiden duran topu kullanacak.

1' Fenerbahçe karşılaşmaya çok hızlı başladı. 20. saniyede Ara pasıyla savunmanın arkasına sarkan Pierre Webo, karşı karşıya pozisyonda Onur'a takıldı.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Bu fotoğrafa iyi bakın!22 Ekim 2017 Pazar 13:44
 • Tarihinin en kötüsü!22 Ekim 2017 Pazar 12:11
 • Trabzonspor'dan flaş açıklama!22 Ekim 2017 Pazar 11:12
 • Trabzonspor'da yönetim sallanıyor!22 Ekim 2017 Pazar 10:58
 • Trabzonspor'da hedefteki isim belli!22 Ekim 2017 Pazar 10:28
 • 4 büyüklerin taraftarı kime oy veriyor!22 Ekim 2017 Pazar 10:04
 • Sosa'dan bir ilk!22 Ekim 2017 Pazar 09:54
 • Abdülkadir şaşkınlığı!22 Ekim 2017 Pazar 09:07
 • Taraftar isyan etti!22 Ekim 2017 Pazar 08:54
 • Trabzonspor kazanamıyor!22 Ekim 2017 Pazar 08:48
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.