• BIST 105.268
  • Altın 162,850
  • Dolar 3,9604
  • Euro 4,6498
  • Trabzon 10 °C
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara -2 °C
  • Çalımbay onları düşünmüyor onların yerine takviye istiyor!
  • Konyaspor iki futbolcu için Trabzon'un kapısını çaldı!
  • Çalımbay'ın isteğine  çözüm aranıyor...
  • Çalımbay onları düşünmüyor onların yerine takviye istiyor!
  • Konyaspor iki futbolcu için Trabzon'un kapısını çaldı!
  • Çalımbay'ın isteğine  çözüm aranıyor...

Trabzonspor'un kupa maçları ne zaman?

Trabzonspor'un kupa maçları ne zaman?
Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta...

 Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak’ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak’ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

 

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

 

9 Ocak Cumartesi

 

12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

 

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

 

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

 

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

 

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

 

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

 

20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

 

...

 

10 Ocak Pazar

 

13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

 

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

 

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

 

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

 

19.00 Bursaspor - Boluspor

 

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

 

...

 

11 Ocak Pazartesi

 

13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

 

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

 

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

 

12 Ocak Salı

 

12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

 

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

 

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

 

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

 

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

 

...

 

13 Ocak Çarşamba

 

12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

 

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

 

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

 

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

 

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

 

...

 

14 Ocak Perşembe

 

12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

 

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

 

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

 

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.