• BIST 99.639
  • Altın 141,772
  • Dolar 3,5028
  • Euro 3,9236
  • Trabzon 22 °C
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 21 °C

Trabzonspor'un kupa maçları ne zaman?

Trabzonspor'un kupa maçları ne zaman?
Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta...

 Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak’ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak’ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

 

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

 

9 Ocak Cumartesi

 

12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

 

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

 

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

 

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

 

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

 

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

 

20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

 

...

 

10 Ocak Pazar

 

13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

 

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

 

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

 

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

 

19.00 Bursaspor - Boluspor

 

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

 

...

 

11 Ocak Pazartesi

 

13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

 

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

 

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

 

12 Ocak Salı

 

12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

 

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

 

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

 

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

 

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

 

...

 

13 Ocak Çarşamba

 

12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

 

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

 

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

 

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

 

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

 

...

 

14 Ocak Perşembe

 

12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

 

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

 

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

 

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yeni sezona et yiyerek hazırlandılar22 Haziran 2017 Perşembe 10:08
  • Şota Arveladze'nin yeni takımı belli oldu!21 Haziran 2017 Çarşamba 22:56
  • Osmanlıspor'da Bülent Uygun depremi21 Haziran 2017 Çarşamba 18:14
  • Süper Lig'in yeni ekibi onun peşinde...21 Haziran 2017 Çarşamba 17:00
  • Trabzon'da mahalle futbolu yeniden canlanıyor21 Haziran 2017 Çarşamba 16:36
  • Rizesporlu futbolcu ameliyat oldu21 Haziran 2017 Çarşamba 14:30
  • Stephane Badji Kayserispor'da21 Haziran 2017 Çarşamba 11:49
  • Süper Lig ekibinde büyük temizlik!20 Haziran 2017 Salı 19:20
  • Ozan Tufan eşinden ayrılıyor!20 Haziran 2017 Salı 18:09
  • Mourinho vergi kaçırmakla suçlanıyor20 Haziran 2017 Salı 14:50
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.