• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019
  • Trabzon 16 °C
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 17 °C

Trabzonspor'un kupa maçları ne zaman?

Trabzonspor'un kupa maçları ne zaman?
Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. hafta programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. haftanın programı açıklandı.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.

 

Ziraat Türkiye Kupası'nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

 

17 Ocak Salı:

 

12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)

 

12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)

 

14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)

 

16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

 

17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

 

19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)

 

18 Ocak Çarşamba:

 

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

 

14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)

 

14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)

 

16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)

 

18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

 

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

 

19 Ocak Perşembe:

 

13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

 

16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

 

18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)

 

20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

 

6. hafta

 

24 Ocak Salı:

 

12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)

 

14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)

 

14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)

 

16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)

 

18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)

 

25 Ocak Çarşamba:

 

12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)

 

14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

 

14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)

 

16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

 

18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)

 

20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

 

26 Ocak Perşembe:

 

12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)

 

12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)

 

14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)

 

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

 

18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

 

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • 10 maç sonra bir ilk...28 Mayıs 2017 Pazar 09:42
  • Wan Der Want teklifi!28 Mayıs 2017 Pazar 09:31
  • Erman Toroğlu'ndan Onur'a sert eleştiri28 Mayıs 2017 Pazar 00:16
  • Muharrem Usta sosyal medyadan eleştirdi!27 Mayıs 2017 Cumartesi 23:36
  • Advocaat’tan Mehmet Ekici açıklaması!27 Mayıs 2017 Cumartesi 22:30
  • Yanal'dan Güneş sorusuna yanıt!27 Mayıs 2017 Cumartesi 22:29
  • İçimi ısıtmadı!27 Mayıs 2017 Cumartesi 21:58
  • Fenerli oyuncudan itiraf gibi açıklama27 Mayıs 2017 Cumartesi 21:50
  • Bu ofsaytı kör gözler görürdü!27 Mayıs 2017 Cumartesi 21:47
  • Advocaat: Çok zorlandık!27 Mayıs 2017 Cumartesi 21:41
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.