• BIST 108.489
  • Altın 152,547
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Trabzon 17 °C
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 8 °C
  • G. saray maçına üçü de ilk on bir!
  • Çalımbay şehirden ayrıldı…
  • Çalımbay'dan şok talep...
  • G. saray maçına üçü de ilk on bir!
  • Çalımbay şehirden ayrıldı…
  • Çalımbay'dan şok talep...

Trabzonspor'un rakipleri belli oldu

Trabzonspor'un rakipleri belli oldu
Hentbol Türkiye Kupası'nda grup maçlarının kura çekimi Ankara'da yapıldı

 Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine THF Başkan Vekilleri Adem Ceylan ve Hasan Uçar, başkan yardımcısı Ahmet Kıvrak, genel sekreter Mutlu Kadıoğlu ile kupada mücadele edecek takımların temsilcileri katıldı.

Bayanlarda 4'erli 5 grupta 20 takım yer alacak. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak maçların ardından gruplarında ilk iki sırayı alan 10 takım ile en iyi 2 grup üçüncüsü son 16 turuna kalacak. Geçen sezon Süper Lig'de ilk 4 sırayı alan Yenimahalle Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Ardeşen Gençlik ve Kastamonu Belediyesi kupaya son 16 turundan dahil olacak.

Erkeklerde ise 4'erli 3, 5'erli 2 grupta 22 takım mücadele edecek. 4'erli gruplarda ilk iki sırayı, 5'erli gruplarda ise ilk üç sırayı alan takımlar son 16 turuna yükselecek. Ligi ilk 4 sırada bitiren Beşiktaş Mogaz, Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor, Nilüfer Belediyesi ve Amasya Taşovo YİBO son 16 turuna direkt katılacak.

Kupada grup müsabakaları erkeklerde 26-30 Ağustos, bayanlarda ise 5-7 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Türkiye Kupası'nda gruplar şu şekilde oluştu:

-Bayanlar

A Grubu: Anadolu Üniversitesi, Genç Uşak, 1453 Üsküdar, Metropolspor

B Grubu: Ankara 1910, Ayyıldız Gençlik, Samsun Gençlik, Pazarspor

C Grubu: Üsküdar Belediyesi, Sivas Belediyesi, Kastamonu Artsam, Aksaray Belediyesi

D Grubu: Zağnosspor, Adana Şakirpaşa, Muğla Yalıkavak, Altay

E Grubu: İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bursa Osmangazi, Bursagücü, Hentbolspor

-Erkekler

A Grubu: Maliye Milli Piyango, Hentbolspor, Metropolspor, Aydın PTT, Serik Belediyesi

B Grubu: Zağnos, Akçaabat Tütünspor, Beykoz Belediyesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Bahçeşehir Koleji

C Grubu: Rainbow Kayseri, Göztepe, Anadolu Üniversitesi, Rize Gençlik

D Grubu: Antalyaspor, Ankara Hentbol İhtisas, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aziziye Belediyesi Termal

E Grubu: Trabzonspor, Anafen Koleji, Keçiörenspor, Selçuklu Belediyesi

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • 1461 Trabzon’un yeni hocası belli oluyor!22 Ekim 2017 Pazar 18:14
  • G. saray maçına üçü de ilk on bir!22 Ekim 2017 Pazar 15:34
  • Çalımbay şehirden ayrıldı…22 Ekim 2017 Pazar 15:08
  • Flas…flaş…22 Ekim 2017 Pazar 14:57
  • Takımın huzurunu bu isimler mi kaçırıyor?22 Ekim 2017 Pazar 14:35
  • Çalımbay'dan şok talep...22 Ekim 2017 Pazar 14:21
  • Trabzonspor'da bir istifa daha!22 Ekim 2017 Pazar 14:01
  • Bu fotoğrafa iyi bakın!22 Ekim 2017 Pazar 13:44
  • Tarihinin en kötüsü!22 Ekim 2017 Pazar 12:11
  • Trabzonspor'dan flaş açıklama!22 Ekim 2017 Pazar 11:12
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Trabzon Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.