banner238
banner264

GÜÇLERİ BU KADARSA İSTİFA ETSİNLER!

Trabzonspor'un ikinci başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Tay­lan Üner’in “UE­FA’ya gi­der­ler­se iyi olur” sö­zü­ne, “Güç­le­ri bu ka­dar­sa is­ti­fa et­sin­ler” ya­nı­tı­nı ver­di.

banner295
GÜÇLERİ BU KADARSA İSTİFA ETSİNLER!

Trab­zons­por’un TFF’ye yap­tı­ğı 2010-11 şam­pi­yon­lu­ğu­nun tes­ci­li baş­vu­ru­su­nun red­de­dil­me­si­nin yan­kı­la­rı sü­rü­yor. Fede­ras­yon, 12 ki­şi­nin ka­tıl­dı­ğı oy­la­ma­da bu baş­vu­ru­yu 10’a 2’lik ço­ğun­luk­la red­det­miş­ti.

Sa­de­ce Trab­zon kö­ken­li isim­ler Mus­ta­fa Be­yaz­lı ve Tay­lan Üner baş­vu­ru­nun ka­bu­lü yö­nün­de oy kul­lan­mış­tı. Ga­ze­te­mi­ze ko­nu­şan Üner, Trab­zons­por yö­ne­ti­ci­le­ri­ne UE­FA’ya git­me­le­ri öne­ri­sin­de bu­lun­muş­tu. Bu öne­ri­ye ku­lü­bün ikin­ci baş­ka­nı Se­ba­hat­tin Ça­kı­roğ­lu’ndan sert ya­nıt gel­di. “Her iki­si de ge­re­ği­ni yap­mış­tır. An­cak güç­le­ri bu ka­dar­sa is­ti­fa et­me­li­ler. Tabii ki hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Ben ol­sam kir­le­til­miş bir yer­de otur­mam” de­di.

“Talebimizin Reddi Utanç ve­rici” yo­ru­mu

Se­ba­hat­tin Ça­kı­roğ­lu bu işin pe­şi­ni bı­rak­ma­ya­cak­la­rı­nı ifa­de et­ti. “UE­FA’nın, CAS’ın, Türk mah­ke­me­le­ri­nin ka­rar­la­rı­na kar­şın TFF’nin ta­le­bi­mi­zi ka­bul et­me­me­si utanç ve­ri­ci. Sa­yın Meh­met Ali Ay­dın­lar bi­le ‘Ora­da (TFF baş­kan­lı­ğın­da) ol­ma­say­dım, şam­pi­yon­luk ku­pa­sı ora­da (Fe­ner­bah­çe mü­ze­sin­de) kal­maz­dı’ de­di. Di­ren­me­le­ri­ne an­lam ver­mek mümkün değil” şeklinde ko­nuş­tu.

banner140
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.