banner238
banner264

Trabzonspor'a Tahkim'den umut

Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu Yö­ne­tim Ku­ru­lu Trab­zon­sor Ku­lü­bü­nün 201 - 2011 se­zo­nuy­la ilig­li yap­mış ol­du­ğu tes­cil ip­ta­li baş­vu­ru­su­nu ge­ri çe­vir­miş­ti.

banner295
Trabzonspor'a Tahkim'den umut

Bu­nun üze­ri­ne Bor­do-Ma­vi­li­ler, Tah­kim Ku­ru­lu'na git­me ka­ra­rı al­mış­tı. Tah­kim Ku­ru­lu Trab­zons­por ta­ra­fın­dan TFF Yö­ne­tim Ku­ru­lu'na ya­pı­lan baş­vu­ru­nun red­di ka­ra­rı­nın iti­ra­zı­nı gö­rüş­tü.

“TFF’den savunma istediler”

Ku­rul yap­tı­ğı top­lan­tı­da "Ta­raf teş­ki­li­ni sağ­la­mak üze­re baş­vu­ru di­lek­çe­si­nin bir nüs­ha­sı­nın Ku­ru­lu­mu­zun top­lan­tı gü­nü olan 28.11.2013 ta­ri­hi­ne ka­dar ce­vap­lan­mak üze­re TFF Ge­nel Sek­re­ter­li­ği­ne teb­li­ği'ne, ka­rar ve­ril­miş­tir" açık­la­ma­sı­na yap­tı.

Avu­kat Al­pay Kö­se, "Tah­kim Ku­ru­lu, TFF'den bir an­lam­da sa­vun­ma is­te­di. Sa­vun­ma­dan son­ra ge­re­kir­se du­ruş­ma açıl­ma­sı söz ko­nu­su ola­bi­lir" di­ye ko­nuş­tu.

İs­mi­ni ver­mek is­te­me­yen bir TFF yet­ki­li­si ise "Tah­kim'in açık­la­ma­sı, TFF'den sa­vun­ma is­te­di­ler an­la­mı­na gel­me­sin. Trab­zons­por'un yap­tı­ğı iti­raz di­lek­çe­sin­de so­ru­lar ola­bi­lir ya da Tah­kim'in elin­de ek­sik dos­ya ola­bi­lir. Di­lek­çe bi­ze gel­di­ğin­de gö­re­ce­ğiz" de­di.
KAYNAK - BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.