banner238
banner264

TRABZONSPOR’DA SABALA SESLERİ!

Dev­re ara­sın­da kad­ro­su­na for­vet tak­vi­ye­si yap­mak is­te­yen Trab­zons­por trans­fer­de düğ­me­ye bas­tı. Bor­do-Ma­vi­li­ler, Le­ton­ya'nın Skon­to Ri­ga ta­kı­mın­da top koş­tu­ran Va­le­rijs Sa­ba­la'yı bi­tir­mek­te ka­rar­lı.

TRABZONSPOR’DA SABALA SESLERİ!

Dev­re ara­sın­da kad­ro­su­nu güç­len­dir­me­nin plan­la­rı­nı ya­pan Trab­zons­por'da trans­fer ça­lış­ma­la­rı şim­di­den baş­la­dı. For­vet hat­tı­nı güç­len­dir­me­yi amaç­la­yan Bor­do- Ma­vi­li­ler'de lis­te­nin ilk sı­ra­sın­da yer alan isim­se Le­ton­ya­lı gol­cü Va­le­rijs Sa­ba­la­...

Ül­ke­si­nin Skon­to Ri­ga ta­kı­mın­da top koş­tu­ran 19 ya­şın­da­ki Sa­ba­la, bu se­zon çık­tı­ğı 31 maç­ta 20 gol atar­ken 5 asist yap­tı. Oyun­cu­nun gol yol­la­rın­da­ki ha­ki­mi­ye­ti­nin ya­nı sı­ra genç ya­şın­dan do­la­yı ile­ri­de ku­lü­be mad­di ka­zanç sağ­la­ya­bi­le­cek du­rum­da ol­ma­sı­nın da ter­cih edil­me­sin­de önem­li rol oy­na­dı­ğı ifa­de edil­di. Yö­ne­ti­min, dev­re ara­sın­da oyun­cu­yu kad­ro­ya kat­mak­ta ka­rar­lı ol­du­ğu öğ­re­nil­di.

Bir isim gönderilecek

Tek­nik Di­rek­tör Mus­ta­fa Re­şit Ak­çay'ın da Sa­ba­la'nın hız­lı kon­tra­ta­ğa çı­kan oyun ya­pı­sı­nı be­ğen­di­ği ve ta­kım­da gör­mek is­te­di­ği kay­de­dil­di. Le­ton­ya­lı gol­cü için kon­ten­jan­da yer aç­ma­sı ge­re­ken Bor­do-Ma­vi­li­ler'de Alan­zin­ho ve Jan­ko'nun ise gön­de­ril­me­si muh­te­mel isim­ler ara­sın­da yer al­dı­ğı be­lir­til­di.BUGÜN GAZETESİ
banner190
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.