banner238
banner264

Trabzonspor'un önceliği Lyon'un yıldızı Gomis

Ma­xi Lo­pez, Ma­me Dio­uf gi­bi for­vet­ler için me­sa­i har­ca­yan Trab­zons­por, ön­ce­li­ği Lyon’un 28 ya­şın­da­ki golcüsüne ver­di. Oyun­cu­yu çok be­ğe­nen baş­kan İbrahim Ha­cı­os­ma­noğ­lu, Fransa’ya gi­de­rek me­na­jer­ler­le ma­sa­ya otur­du.

banner295
Trabzonspor'un önceliği Lyon'un yıldızı Gomis

Trab­zons­por trans­fer ça­lış­ma­la­rı­nı sür­dü­rü­yor. Bu ne­den­le yurt­dı­şı­na gi­den baş­kan İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu, Fran­sa’da me­na­jer­ler­le gö­rüş­me­le­ri­ni sür­dü­rü­yor. Ha­cı­os­ma­noğ­lu’nun Lyon’da for­ma gi­yen Se­ne­gal asıl­lı Fran­sız for­vet Ba­fe­tim­bi Go­mis’i çok be­ğe­ne­rek trans­fe­rin ilk sı­ra­sı­na al­dı­ğı, 28 ya­şın­da­ki for­vet oyun­cu­su­nu trans­fer et­mek için ol­duk­ça yo­ğun me­sa­i har­ca­dı­ğı öğ­re­nil­di.

Sorun çözülmek üzere

Eko­no­mik so­run­la­rın çö­zül­mek üze­re ol­ma­sı da baş­ka­na trans­fer sü­re­cin­de mo­ral ve­ri­yor. Ca­ta­ni­a’da for­ma gi­yen Ar­jan­tin­li for­vet Ma­xi Lo­pez ile Han­no­ver’in Se­ne­gal­li for­ve­ti Dio­uf’ün ise al­ter­na­tif du­ru­mu­na dü­şü­rül­dü­ğü ifa­de edil­di. Yek­ta Kur­tu­luş sü­re­ci de de­vam edi­yor. Daha önce oyuncunun transferinden vazgeçildiği açıklansa da, Yek­ta’nın yıl­lık 1 mil­yon 250 bin eu­ro ve maç ba­şı­na 15 bin eu­ro ta­lebinde indirime gitmesi halinde oyuncunun renklere bağlanabileceği vurgulanıyor.

TFF başvurusu yakın

Öte yan­dan trans­fe­rin ya­nı sı­ra Yar­gı­tay’ın şi­ke da­va­sı ka­ra­rı­nın ar­dın­dan ca­mi­a ha­re­ket­len­di. Bü­tün ca­mi­anın baş­kan İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu’nun Trab­zon’a dö­nü­şü­nü bek­le­di­ği, dön­dük­ten son­ra 2010-11 se­zo­nu şam­pi­yon­luk ku­pa­sı­nın alın­ma­sı ko­nu­sun­da yol ha­ri­ta­sı çi­zi­le­rek bu­nun için TFF’ye baş­vu­ru ya­pı­la­ca­ğı kay­de­dil­di.KAYNAK: BUGÜN GAZETESİ
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.