banner238
banner264

Varşova’dan gözdağı!

Trabzonspor, UE­FA Li­gi’nde yarın kar­şı­la­şa­ca­ğı Var­şo­va’nın ba­sın söz­cü­sü Iza­be­la Kus, Türkiye'ye 3 puan için geleceklerini söyledi. Kus, hem burada hemde kendi sahalarında Trabzonspor'u yenerek yeni bir çıkış yakalayacaklarını belirtti.

Varşova’dan gözdağı!

Bu se­zon Av­ru­pa’da fır­tı­na gi­bi esen Trab­zons­por’da göz­ler, UE­FA Li­gi J Gru­bu 3. haf­ta ma­çın­da Le­gi­a Var­şo­va ile ya­pı­la­cak zor­lu mü­ca­de­le­ye çevrildi. An­cak Po­lon­ya tem­sil­ci­si Av­ni Aker Sta­dı’nda oy­na­na­cak bu zor­lu mü­ca­de­le ön­ce­sin­de ol­duk­ça id­di­alı. Po­lon­ya eki­bi­nin kadın ba­sın söz­cü­sü Iza­be­la Kus, açık­la­ma­lar­da bu­lun­du.

Trab­zons­por’un gru­ba ol­duk­ça iyi baş­la­dı­ğı­nı vur­gu­la­yan Kus, “La­zi­o kar­şı­sın­da ser­gi­le­dik­le­ri fut­bol çok et­ki­le­yi­ciy­di. Biz ise çok şans­sız maç­lar ya­şa­dık. İyi oy­na­dı­ğı­mız maç­lar­da ka­za­na­ma­dık. An­cak li­gi­miz­de ge­çen se­zon şam­pi­yon ol­duk ve bu se­zon da de­vam eden sü­reç­te li­de­riz. Li­gi­miz­de çok zor­lu maç­la­rı ka­za­nı­yo­ruz fa­kat bu per­for­man­sı Av­ru­pa Li­gi’ne yan­sı­ta­ma­dık.

Trab­zons­por ma­çı bi­zim çı­kış ma­çı­mız ola­cak. Ra­ki­bi­miz­le Tür­ki­ye’de kar­şı­laş­tık­tan son­ra grup­ta­ki bir son­ra­ki ma­çı­mız yi­ne Trab­zons­por’la fa­kat bu kez bi­zim sa­ha­mız­da ola­cak. Ra­ki­bi­mi­zi Tür­ki­ye’de ye­ne­ce­ğiz. Be­ra­ber­lik için de­ğil 3 pu­an için ge­le­ce­ğiz.

Trab­zons­por’u hem Tür­ki­ye’de hem sa­ha­mız­da ye­ne­rek çı­kı­şa ge­çe­ce­ğiz” de­di. Trab­zons­por’un Po­lon­ya­lı yıl­dı­zı Ad­rian iyi ta­nı­dık­la­rı­nı kay­de­den Kus “Ken­di­si Po­lon­ya’day­ken Po­lo­ni­a Var­şo­va’da (Le­gi­a Var­şo­va’nın eze­li ra­ki­bi) oy­nu­yor­du. Çok iyi bir oyun­cu. Po­lon­ya Mil­li Ta­kı­mı’nda da skor bu­lan bir isim” ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı.

banner190
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.