banner238
banner264

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

10 Ocak 2016 günlük burç yorumları...

banner295
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

 Bugün sabaha karşı Oğlak burcunda bir yeniay oluşuyor. İşimiz, finansal durumumuz veya sorumluluklarımızla ilgili kararlar devreye girebilir. Yeniay zamanı yeni adımlar atılır ama bu yeniayda Merkür gerilediğinden önemli başlangıçlar ve adımlar yerine, daha önceden konuşulmuş ama bir türlü olmamış, tamamlanmamış işlerimizi nihayete erdirmeyi tercih edebiliriz.

KOÇ

Yeniay, kariyer ve iş alanlarınızda yapmanız gerekenler için sizi harekete geçirecek. Düşünülmüş işleriniz için hızlanabilirsiniz. Merkür’ün gerilediğini hesaba katarsak yarım kalmış ve tamamlanması gereken işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

BOĞA

Yeniayla beraber seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler ve hukuk temaları ön plana çıkacak. Bu alanlarda Merkür’ün gerilediğini düşünürsek önceden planlanmış, yarım kalmış işlerinizin üzerine düşmek için harekete geçebilirsiniz.

İKİZLER

Bu yeniay, özellikle ortaklaşa parasal konularda, banka işlemlerinde, vergi, kredi, faiz gibi konularda önemli adımlarınızı uygulamanız için size destek verecek. Daha önceden konuşulmuş parasal konularda harekete geçmelisiniz.

YENGEÇ

Özel hayatınızla ilgili her türlü karar devreye girebilir. Yani özel hayatınızla, evliliğinizle, ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yerine tamamlanması gereken işleri ve kararlarınızı uygulamak için doğru bir zaman dilimindesiniz.

ASLAN

İşinizle ilgili konularda önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Merkür bu alanlarınızda geriliyor, sizi vereceğiniz kararlarda yanıltabilir. Bitirilmesi gereken projeleriniz varsa bu projelerinizi sonlandırmak üzere bu yeniayı kullanabilirsiniz.

BAŞAK

Yeniay, aşk hayatınızda önemli kararları karşınıza getirebilir. Hoşlandığınız, daha önceden tanıdığınız bir insan varsa onunla ilgili kararları bu tarihten sonra vermelisiniz. Çocuğunuzla ilgili daha önceden düşündüğünüz konuları devreye sokun.

TERAZİ

Ev, aile ve yuva alanlarınızdaki kararlarınız devrede olacak. Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini hesaba katarsak yeniliklerden ziyade daha önceden konuşulmuş ama bir şekilde harekete geçilmemiş ya da tamamlanmamış işlerinizin üzerine eğilin.

AKREP

İletişimsel konularda hızlı kararlar karşınıza gelecek. Merkür’ün bu alanınızda gerilediğini düşünürsek çok önemli adımlardan ya da büyük girişimlerden kaçınmalısınız. Daha önceden konuşulmuş işlerinizin üzerine düşmeniz yararınıza olacak.

YAY

Yeniay, parasal alanınızda gerçekleşiyor. Parayla ilgili konularda kararlar vermek istiyorsanız bu yeniayı kullanabilirsiniz ama Merkür’ün de bu alanda gerilemesini göz önüne alırsak 25 Ocak’a kadar daha önceden iş yaptığınız insanlarla ilerleyin.

OĞLAK

Yeniay, kişisel girişimleriniz için sizi destekliyor. Yeni başlangıçlardan ve adımlardan uzak durmalı, planlarınızı daha iyi bir şekilde oluşturmalı, yarım kalmış konularınızı tamamlamalısınız. Bu yeniayda önemli anlaşmalarda bulunmayın.

KOVA

Diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor. Bu dönemi, bir plan yapma dönemi olarak kullanmaya çalışın. Yapılmış planlarınızı gözden geçirin, biraz daha geri planda durun. Etrafınızı iyice izleyin ve gözlemleyin.

BALIK

Bu yeniay sizin sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda gerçekleşiyor. Bu tarihten sonra arkadaşlarınızla alacağınız kararları uygulayabilirsiniz. Merkür hâlâ gerilediğinden daha önceden konuşulmuş, bitirilmemiş işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

banner140
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.